Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Projektowanie graficzne

Grafikomat świadczy profesjonalne usługi z zakresu szeroko pojętego projektowania graficznego. Zajmujemy się projektowaniem graficznym na potrzeby druku i poligrafii, i do zastosowań cyfrowych. Świadczymy także usługi z zakresu projektowania graficznego identyfikacji wizualnej.

Projektowanie graficzne na potrzeby druku i poligrafii to inaczej rzecz ujmując projekty graficzne ulotek reklamowych, katalogów produktowych, gazetek promocyjnych, a także wizytówek, czy teczek firmowych. W tej kategorii zawierają się także projekty graficzne kubków i innych gadżetów reklamowych, jak i również opakowań produktowych. Dotyczy to właściwie każdego projektu, który można wydrukować lub nanieść na przedmiot metodą druku.

Projektowanie graficzne do zastosowań cyfrowych należy rozumieć jako projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i social mediów, ale także do użytku w cyfrowych dokumentach, programach, czy grach. To w zasadzie wszystkie projekty graficzne, które w domyśle nie zostaną wydrukowane, a będą wykorzystywane w sferze głównie cyfrowej.

Projektowanie identyfikacji wizualnej to projekty graficzne, których zadaniem jest kreowanie spójnego wizerunku marki lub firmy, a ten może się składać z dość dużej ilości elementów składowych. Pierwszym z nich na pewno będzie logo firmowe i powiązania z nim kolorystyka, na podstawie których później opracowuje się inne materiały – mogą nimi być firmowe akcesoria lub nawet cała garderoba dla pracowników, czy firmowe hasło. Projektowanie identyfikacji wizualnej może obejmować odświeżenie obecnego wizerunku lub stworzenie całkowicie nowego brandu, nowej marki – w obu tych przypadkach możemy zająć się wszystkim kompleksowo.

Proces projektowy

Jak wygląda proces projektowania graficznego w Grafikomacie? Jest dość prost i przejrzysty. Zaczynamy pracę po otrzmaniu opłaconego zamówienia z wytycznymi do projektu.

Zamówienie można złożyć przez nasz sklep internetowy z usługami projektowania graficznego lub można napisać do nas e-mail na adres shop@grafikomat.pl w przypadku jeśli nie możesz odnaleźć się w naszym sklepie.

Wytyczne do projektu należy nadesłać na nasz adres e-mail shop@grafikomat.pl lub można także odpisać na automatyczną wiadomość potwierdzającą złożenie zamówienia w naszym sklepie.

Po otrzymaniu kompletnego zamówienia rozpoczynamy projektowanie, które w zależności od projektu trwa od 24 do 48 godzin w przypadku prostych projektów graficznych lub do kilku dni roboczych w przypadku projektów graficznych, które są bardziej czasochłonne. W obu przypadkach jest to czas do nadesłania pierwszej propozycji do akceptacji lub poprawek.

Projektujemy bez limitu poprawek, więc ostateczny termin otrzymania gotowego projektu jest zależny ściśle od liczby poprawek, które będą wykonywane. Po zaakceptowaniu projetku wysyłamy gotowe pliki wysokiej jakości, a kolejne poprawki do zaakceptowanego projektu są już wykonywane odpłatnie.

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie projektowania graficznego skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 535 46 83 87 lub e-mailowo pisząc na adres shop@grafikomat.pl.