Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

O nas

>> O nas

Grafikomat to zespół doświadczonych w branży profesjonalistów. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym i można powiedzieć, że zjedliśmy na tym zęby. Projekty graficzne wykonujemy z pasją i zaangażowaniem, a nasi klienci zawsze są zadowoleni z naszej pracy. Jako jedni z niewielu projektujemy bez limitu poprawek, gdyż zależy nam przede wszystkim na tym, abyś Ty jako nasz klient był zadowolony z projektu graficznego, który od nas otrzymasz.

Nasz proces projektowy w którym nie stosujemy żadnego limitu poprawek do czasu akceptacji to wynik wieloletniego doświadczenia w branży. Największym wyzwaniem w projektowaniu graficznym jest odnalezienie koncepcji, która będzie spójna z wizją klienta, a którą odnajduje się poprzez dobrą komunikacje. Mimo to może zdarzyć się tak, że koncepcja i wizja trochę się mijają – doskonale to rozumiemy i właśnie dlatego pracujemy tak długo, aż osiągniemy Twoje pełne zadowolenie z projektu.

Sklep z usługami graficznymi to nasza idea, którą wdrożyliśmy w życie w celu ułatwienia zamawiania projektów i zaoszczędzenia czasu naszego i naszych klientów. Kierując się naszym doświadczeniem, konkretną usługę projektowania graficznego wyceniamy jeden raz, a następnie wprowadzamy ją do naszego sklepu skąd można tą usługę wygodnie zakupić bez konieczności wysyłania zapytań.

Oczywiście nie zabraniamy wysyłać zapytań, więc zawsze możesz się z nami skontaktować jeśli nie możesz odnaleźć się w naszym sklepie lub masz dodatkowe pytania. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem +48 535 46 83 87 lub e-mailowo pisząc na adres shop@grafikomat.pl.