Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Zgorzelec

✅ Nieprzerwanie wzrastające zapotrzebowanie na usługi graficzne dla miasta Zgorzelec skutkuje tym, iż – odpowiadając na potrzeby rozwijającego się rynku – podjęliśmy decyzję, aby sporządzić specjalną ofertę na świadczenie usług graficznych dla firm z miasta Zgorzelec . Trudności pojawiające się na rynku są niepospolicie wysokie, natomiast dzięki długoletniemu doświadczeniu i dużej ilości sporządzonych projektów graficznych, udało nam się wypracować idealne rozwiązanie dla firm.

Już jakiś czas temu zaczęliśmy zauważać, że procesy z którymi mają do czynienia osoby zdeterminowane aby zakupić przygotowanie projektu, potrafią być przytłaczająco długie i złożone, a tym samym w sposób nieodwracalny marnują niemałe ilości czasu, który przeznacza się na wytypowanie odpowiedniego wykonawcy, który zobowiąże się do realizacji usługi. Jest to ponad miarę istotne, ponieważ profesjonalnych grafików rzeczywiście brakuje – z tego powodu najwłaściwszym wyborem jest powierzenie sprawy niezaprzeczalnym ekspertom w swojej dziedzinie.

Usługi graficzne Zgorzelec

Sklep w którym kupisz projekty graficzne – pierwsze takie rozwiązanie na świecie

Stanowiąc niebywale doświadczoną załogę i spostrzegając zasady aktualnego rynku projektowania graficznego, postanowiliśmy aby wcielić kompletnie nowatorskie i bardzo innowacyjne rozwiązanie, jakiego nikt inny nie zaoferował. Rozwiązaniem tym jest sklep online z projektami graficznymi, któremu daliśmy tytuł Grafikomat.

Na jakiej podstawie sklep zapewniający usługi graficzne miałby być nowym rozwiązaniem? To bardzo proste – ponieważ nikt czegoś tego typu nie zrobił, martwiąc się o złe wycenienie usług. My – wykwalifikowani projektanci – nie martwimy się jeśli chodzi o takie niespodzianki, gdyż doskonale znamy własne predyspozycje i zdajemy sobie sprawę ile pracy musimy spożytkować w dany proces projektowania graficznego. Dzięki temu raz oszacowana usługa utworzenia grafiki praktycznie zawsze zostaje już na takim samym poziomie, a w razie sytuacji gdyby coś jednak uległo zmianie, nie wpłynie to na daną transakcję, gdyż zamawiający uzyska wówczas ten projekt graficzny w cenie, w jakiej dopełnił zamówienia.

Jeśli potrzebujesz zamówić projektowanie graficzne, to nie musisz zamartwiać się już szukaniem wykonawcy, ponieważ w naszym sklepie z usługami projektowymi zorganizujesz to w bardzo prosty sposób, wskazując i kupując interesującą Cię usługę graficzną. Nasz sklep jest w stanie obsłużyć praktycznie cały kontynent, a w tym także miasto Zgorzelec , więc nasze usługi projektowe masz możliwość zamówić w prosty sposób, bez wychodzenia z domu.

Poznaj nasze portfolio

 

Imponujące, czyż nie? Oczywiście! Jednakże to jest zaledwie niewielka część naszych dokonań – chcąc przejrzeć resztę naszych prac kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Propozycja na wykonanie usług graficznych

Świadczenie usług z zakresu projektowania graficznego to naprawdę szeroki temat, więc w związku z tym możesz zapytać, czym tak naprawdę się zajmujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt banerów reklamowych i teraz zadajesz sobie pytanie, czy Grafikomat sprosta zadaniu? Nasza odpowiedź: ależ oczywiście! Dlaczego? Dlatego że jest to usługa graficzna i tym właśnie się zajmujemy. Przygotowanie projektów, których będziesz potrzebować nie stanowi żadnego wyzwania.

Tak czy siak, jest to jedna z niewyobrażalnej ilości usług graficznych, które damy radę dla Ciebie wykonać, a na pewno masz zapotrzebowanie na dużo więcej niż zaledwie jeden projekt graficzny. Świetnie rozumiemy, że szukając projektanta graficznego oczekujesz, iż ewentualna oferta będzie jak najbardziej obszerna z takiej przyczyny, że nie wolnej masz chwili na poszukiwanie kilku wykonawców i wolisz zlecić całą pracę jednemu wykonawcy. Dlatego też śmiało deklarujemy, że jeśli chodzi o usługi graficzne to jesteśmy w stanie przygotować dosłownie każdy projekt graficzny jakiego potrzebujesz, zaś niżej przedstawiamy listę usług, które możemy dla Ciebie wykonać:

 • Projektujemy foldery promocyjne
 • Projektujemy grafiki dla mediów społecznościowych
 • Projektujemy identyfikacje wizualne marki
 • Projektujemy cenniki
 • Projektujemy logo
 • Projektujemy opakowania do kawy
 • Projektujemy afisze
 • Projektujemy siatki reklamowe
 • Projektujemy informatory turystyczne
 • Projektujemy wizytówki składane
 • Projektujemy banery promocyjne
 • Projektujemy gadżety promocyjne
 • Projektujemy grafiki na potrzeby Facebook Ads
 • Projektujemy grafiki na potrzeby reklam Google Ads
 • Projektujemy grafiki dla kanałów YouTube
 • Projektujemy kampanie reklamowe
 • Projektujemy reklamy wielkogabarytowe
 • Projektujemy blogi
 • Projektujemy systemy reklamowe np. Standy
 • Projektujemy okna wystawowe

Jak zdążyłeś zauważyć nasza oferta jest niezwykle obszerna i możesz mieć pewność, że we wszystkich wymienionych przypadkach podejdziemy do zlecenia rzetelnie i bardzo profesjonalnie, ponieważ trudnimy się tą branżą od bardzo dawna i mamy świadomość, że profesjonalne podejście jest podstawą.

Zaufali nam

Chciałem zaprojektować nowe logo – w zasadzie miałem pomysł i szukałem wykonawcy. Znalazłem oczywiście tanie oferty za 50 zł, ale to co otrzymałem po prostu wołało o pomstę do nieba. Może i wyglądało, ale nie mogłem wykorzystać tego tam gdzie potrzebowałem, czyli na materiałach promocyjnych do druku. Usługa Grafikomatu oczywiście kosztowała więcej, ale obsługa jaką otrzymałem była prawdziwie profesjonalna, a logo, które trzeba było projektować od nowa teraz wygląda lepiej i mogę użyć go wszędzie ponieważ projekt jest wykonany w wysokiej rozdzielczości i pięknie się wszędzie wyświetla. Było drożej, ale nie żałuję, ponieważ usługa warta swojej ceny.
– Mariusz

Zamawianie projektów graficznych nigdy nie było tak wygodne. Wszystko przebiegło bezproblemowo, nie musiałem dogadywać się przez telefon, czy e-mail, bo wszystko jest jasne. Projekt otrzymałem po łącznie kilku dniach, bo wprowadzaliśmy poprawki, które są nielimitowane, a ja chciałem, żeby projekt był zgodny z moją wizją i wszystko się pięknie udało. Polecam.
– Mateusz

Prowadzę profile firmowe w mediach społecznościowych, zapotrzebowanie na grafiki jest zawsze i nie zawsze sam mam na to czas. Wtedy właśnie muszę szukać pomocy – mogę dać ogłoszenie albo popytać na grupach i się udaje kogoś znaleźć, ale zdarza się, że się wykruszą albo nie trzymają terminu. Z Grafikomatem nie ma tego problemu. Nie wyrabiam się i potrzebuje 10 grafik do końca tygodnia? Luz blus i poziomki, zamawiam i mam nawet szybciej niż do końca tygodnia.
– Przemysław

Lekarz nie ma czasu, ale wizytówki potrzebuje. Jak znajdę czas na pisanie e-maili to potem je przegapiam albo w ogóle nie mam odpowiedzi. Tutaj kupiłem projekt i otrzymałem podgląd e-mailem – oczywiście znowu przegapiłem, ale przy braku odpowiedzi z mojej strony otrzymałem wiadomość na telefon, że graficy czekają na wytyczne odnośnie poprawek. Podgląd odnalazłem, poprawek nie było, z miejsca dałem do druku. Polecam.
– Kuba

Jesteś z miasta Zgorzelec ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87