Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Polkowice

✅ Wciąż rosnące zapotrzebowanie jeśli chodzi o usługi graficzne dla miasta Polkowice skutkuje tym, że – przez wzgląd na potrzeby rozwijającego się rynku – podjęliśmy decyzję, aby utworzyć specjalną ofertę dotyczącą świadczenia usług graficznych dla mieszkańców miasta Polkowice . Wymagania pojawiające się na rynku są niepospolicie wysokie, lecz dzięki długookresowemu doświadczeniu oraz ogromnej ilości zrealizowanych projektów graficznych, udało nam się wypracować idealne rozwiązanie reklamowe.

Już wiele lat temu zauważyliśmy, że drogi z którymi muszą się mierzyć osoby zdeterminowane aby zlecić projekt, są przytłaczająco długie i wymagające, a w związku z tym w sposób bezpowrotny marnują znaczne ilości czasu, który przeznaczany jest na odnalezienie odpowiedniego wykonawcy, który podejmie się realizacji usługi. Jest to ponad miarę ważne, ponieważ profesjonalnych grafików po prostu brakuje – wobec tego też najrozsądniejszym wyborem jest powierzenie sprawy niekwestionowanym profesjonalistom w swojej dziedzinie.

Usługi graficzne Polkowice

Sklep w którym kupisz usługi graficzne – innowacyjne rozwiązanie

Stanowiąc niebywale doświadczony zespół i reagując na warunki obecnego rynku projektów graficznych, zdecydowaliśmy się zainicjować zupełnie nowatorskie i bardzo innowacyjne rozwiązanie, jakiego nikt do tej pory nie zaproponował. Rozwiązaniem tym jest e-commerce z projektami graficznymi, któremu przydzieliliśmy nazwę Grafikomat.

Z jakiego powodu sklep oferujący usługi projektowe miałby być świeżym rozwiązaniem? Nie jest to skomplikowane – bo nikt czegoś w tym stylu nie wykonał, martwiąc się o nieumiejętne wycenienie usług. My – doświadczeni projektanci – nie niepokoimy się jeśli chodzi o takie niespodzianki, ponieważ doskonale znamy nasze możliwości i wiemy ile roboczogodzin musimy spożytkować w dany proces tworzenia graficznego. W związku z tym raz skalkulowana usługa zaprojektowania grafiki praktycznie zawsze pozostaje już na takim samym poziomie, a w razie sytuacji gdyby coś jednak uległo modyfikacji, nie wpłynie to na dany zakup, bo kupujący uzyska wówczas ten projekt graficzny w cenie, w jakiej dokonał zamówienia.

Jeżeli pragniesz zamówić projektowanie graficzne, to nie musisz martwić się już szukaniem wykonawcy, bo na naszej stronie internetowej z usługami projektowymi dopniesz swego w bardzo łatwy sposób, wybierając i kupując interesującą Cię usługę graficzną. Nasz sklep jest w stanie zaopatrzyć niemal cały świat, a w tym także miasto Polkowice , wobec czego nasze usługi projektowania graficznego jesteś w stanie zamówić w szybki sposób, bez opuszczenia domu.

Nasze realizacje

 

Zachwycające, prawda? Trudno się nie zgodzić! Jednakże to tylko część naszych prac – jeśli masz ochotę zapoznać się z resztą naszych prac kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Nasza propozycja świadczenia usług graficznych

Wykonywanie usług w dziedzinie projektowania graficznego jest naprawdę obszernym pojęciem i w związku z tym mógłbyś spytać, co my w ogóle robimy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt teczki na dokumenty i teraz możesz pytać samego siebie, czy Grafikomat Ci w tym pomoże? Nasza odpowiedź: ależ oczywiście. Zapytasz czemu? Dlatego że jest to projektowanie graficzne i tym jest nasza praca. Przygotowanie grafik, których będziesz potrzebować nie stanowi dla nas wyzwania!

Oczywiście to tylko jedna z dużej ilości usług graficznych, jakie damy radę dla Ciebie wykonać, a jesteśmy pewni, że masz zapotrzebowanie na więcej niż zaledwie jeden projekt graficzny. Doskonale rozumiemy, iż szukając designera graficznego chcesz, aby oferta była możliwie obszerna i kompleksowa z takiej przyczyny, że nie masz chwili na szukanie wielu wykonawców i wolisz zlecić całą pracę jednemu wykonawcy. Dlatego też śmiało deklarujemy, że jeśli chodzi o usługi graficzne to jesteśmy w stanie przygotować praktycznie wszystkie projekty graficzne jakich potrzebujesz, a niżej prezentujemy listę usług, które możemy dla Ciebie wykonać:

 • Projektowanie folderów promocyjnych
 • Projektowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych
 • Projektowanie brandingu
 • Projektowanie katalogów np. budowlanych
 • Projektowanie logotypów z księgą znaku
 • Projektowanie opakowań do kawy
 • Projektowanie plakatów reklamowych
 • Projektowanie siatek reklamowych
 • Projektowanie informatorów turystycznych
 • Projektowanie wizytówek z kalendarzykiem
 • Projektowanie banerów promocyjnych
 • Projektowanie ołówków reklamowych
 • Projektowanie grafik dla Facebook Ads
 • Projektowanie grafik dla reklam Google
 • Projektowanie grafik dla sklepów internetowych
 • Projektowanie kampanii reklamowych
 • Projektowanie reklam wielkogabarytowych np. telebimów
 • Projektowanie sklepów internetowych
 • Projektowanie systemów na targi np. Potykaczy
 • Projektowanie witryn sklepowych

Jak zdążyłeś zauważyć nasza oferta jest bardzo bogata i możesz być pewien, że w każdym z tych przypadków podejdziemy do zadania poważnie i profesjonalnie, gdyż działamy w tej branży od bardzo dawna i doskonale wiemy, że profesjonalne podejście to podstawa.

Poznaj opinie naszych klientów

Chciałem zaprojektować nowe logo – w zasadzie miałem pomysł i szukałem wykonawcy. Znalazłem oczywiście tanie oferty za 50 zł, ale to co otrzymałem po prostu wołało o pomstę do nieba. Może i wyglądało, ale nie mogłem wykorzystać tego tam gdzie potrzebowałem, czyli na materiałach promocyjnych do druku. Usługa Grafikomatu oczywiście kosztowała więcej, ale obsługa jaką otrzymałem była prawdziwie profesjonalna, a logo, które trzeba było projektować od nowa teraz wygląda lepiej i mogę użyć go wszędzie ponieważ projekt jest wykonany w wysokiej rozdzielczości i pięknie się wszędzie wyświetla. Było drożej, ale nie żałuję, ponieważ usługa warta swojej ceny.
– Mariusz

Nie spotkałam się jeszcze z tego typu sklepem i nie wiedziałam właściwie jak to działa, ale obsługa wytłumaczyła mi wszystko przez e-mail i udało mi się kupić usługę projektowania, której potrzebowałam. Zachęciło mnie bogate portfolio i całkiem sprawna komunikacja. Mogę śmiało polecić Grafikomat.
– Ewa

Zamawiam dużo gazetek reklamowych – takich, które widzicie w marketach spożywczych i nie tylko – zapotrzebowanie jest duże, bo aktualizacje są częste, a dział graficzny i drukarnie się nie wyrabiają. W takiej sytuacji właśnie trafiłem na Grafikomat. Panowie (a może też Panie) zaprojektowali mi nowy wygląd takiej gazetki – chociaż na początku o tym nie myślałem, ale uznałem, że w sumie czemu nie – projekt otrzymałem bardzo szybko i wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Możliwe, że aktualizację też zlecę, bo Grafikomat działa naprawdę sprawnie i nie muszę długo czekać, a to ważne, bo jak jest obsuwa to aktualizacja przestaje być aktualna.
– Tadeusz

Lekarz nie ma czasu, ale wizytówki potrzebuje. Jak znajdę czas na pisanie e-maili to potem je przegapiam albo w ogóle nie mam odpowiedzi. Tutaj kupiłem projekt i otrzymałem podgląd e-mailem – oczywiście znowu przegapiłem, ale przy braku odpowiedzi z mojej strony otrzymałem wiadomość na telefon, że graficy czekają na wytyczne odnośnie poprawek. Podgląd odnalazłem, poprawek nie było, z miejsca dałem do druku. Polecam.
– Kuba

Jesteś z miasta Polkowice ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87