Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Ożarów

✅ Nieprzerwanie wzrastające zapotrzebowanie jeśli chodzi o usługi graficzne dla miasta Ożarów sprawia, że – przez wzgląd na potrzeby rozwijającego się rynku – postanowiliśmy sporządzić korzystną ofertę związaną ze świadczeniem usług graficznych dla osób mieszkających w mieście Ożarów . Wymagania stawiane przez rynek są nad wyraz wysokie, lecz dzięki nastoletniemu doświadczeniu i dużej liczby utworzonych projektów graficznych, zdołaliśmy wypracować idealne rozwiązanie pomocne tej kwestii.

Już jakiś czas temu zauważyliśmy, że drogi z którymi mają styczność osoby zainteresowane aby zlecić projekt graficzny, bardzo często są zbyt długie i złożone, a tym samym nieodwracalnie marnują niemałe ilości czasu, który przeznacza się na wytypowanie właściwego wykonawcy, który podejmie się realizacji zlecenia. Jest to naprawdę bardzo ważne, ponieważ zdolnych grafików po prostu brakuje – wobec tego też najwłaściwszym wyborem jest powierzenie sprawy niezaprzeczalnym profesjonalistom w swoim fachu.

Usługi graficzne Ożarów

Sklep w którym kupisz projekty graficzne – pierwsze takie rozwiązanie w Polsce

Stanowiąc bardzo doświadczony zespół i spostrzegając potrzeby obecnego rynku agencji kreatywnych, postanowiliśmy aby wcielić całkiem pionierskie i bardzo innowacyjne rozwiązanie, którego nikt do tej pory nie zastosował. Rozwiązaniem tym jest e-commerce z projektami graficznymi, któremu daliśmy nazwę Grafikomat.

Z jakiej przyczyny sklep świadczący usługi projektowe miałby być świeżym rozwiązaniem? To bardzo proste – gdyż nikt takiego czegoś nie zrobił, z obawy o nieumiejętne wycenienie usług. My – jako doświadczeni graficy – nie obawiamy się o takie komplikacje, gdyż bardzo dobrze znamy nasze zdolności i zdajemy sobie sprawę ile pracy musimy spożytkować w dany proces projektowania graficznego. Z tego powodu też pierwotnie oszacowana usługa stworzenia grafiki zazwyczaj zostaje już na takim samym poziomie, a jeśli już coś jednak uległo modyfikacji, nie wpłynie to na dany zakup, ponieważ kupujący otrzyma wówczas ten projekt graficzny w koszcie, w jakim go zakupił.

Jeżeli potrzebujesz zamówić projektowanie graficzne, to nie musisz martwić się już szukaniem oferenta, ponieważ w naszym systemie sprzedażowym z usługami projektowymi zrobisz to w bardzo prosty sposób, wskazując i zakupując daną usługę graficzną. Nasz sklep obsługuje praktycznie cały kontynent, a w tym także miasto Ożarów , a zatem nasze usługi projektowe jesteś w stanie zamówić w prosty sposób, bez ruszania się z miejsca pracy.

Poznaj nasze realizacje

 

Niesamowite, prawda? Jasne, że tak! Jednakże to tylko maleńka część naszych dokonań – chcąc zaznajomić się z resztą naszych projektów kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Propozycja na wykonywanie usług graficznych

Wykonywanie usług w dziedzinie projektowania graficznego to naprawdę szerokie pojęcie, więc w związku z tym możesz zapytać, czym w ogóle się zajmujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt materiałów reklamowych i teraz pytasz samego siebie, czy Grafikomat Ci w tym pomoże? Odpowiedź brzmi: ależ oczywiście. Dlaczego? Ponieważ to usługa graficzna, a tym właśnie jest nasza praca. Wykonanie grafik, których potrzebujesz nie jest wyzwaniem!

Jednakże, jest to jedna z wielu usług graficznych, którymi możemy zająć się dla Ciebie, a z pewnością potrzebujesz dużo więcej niż zaledwie jednego projektu graficznego. Dobrze wiemy, że szukając projektanta graficznego oczekujesz, iż ewentualna propozycja będzie obszerna i kompleksowa z tego powodu, że nie masz chwili na poszukiwanie kilku wykonawców i wolisz zlecić całą pracę jednemu wykonawcy. I z tej przyczyny śmiało deklarujemy, że jeśli mowa jest o usługach graficznych to damy radę wykonać dosłownie każdy projekt graficzny jakiego potrzebujesz, zaś niżej przedstawiamy listę usług, którymi możemy się dla Ciebie zająć:

 • Projekty folderów promocyjnych
 • Projekty grafik na potrzeby Social Mediów
 • Projekty brandingu
 • Projekty cenników
 • Projekty logotypów
 • Projekty opakowań do herbaty
 • Projekty afiszów reklamowych
 • Projekty siatek reklamowych
 • Projekty informatorów
 • Projekty wizytówek składanych
 • Projekty banerów reklamowych
 • Projekty gadżetów firmowych
 • Projekty grafik na potrzeby Facebook Ads
 • Projekty grafik na potrzeby reklam Google
 • Projekty grafik na potrzeby stron internetowych
 • Projekty kampanii reklamowych
 • Projekty reklam wielkopowierzchniowych np. telebimów
 • Projekty serwisów internetowych
 • Projekty systemów wystawienniczych np. Standów
 • Projekty okien wystawowych

Jak widać nasza oferta jest niezwykle obszerna i możesz mieć pewność, że w każdym z tych przypadków podejdziemy do zlecenia rzetelnie i bardzo profesjonalnie, ponieważ trudnimy się branżą graficzną od długiego czasu i wiemy, że profesjonalizm jest niezwykle istotny.

Co mówią nasi klienci?

Chciałem zaprojektować nowe logo – w zasadzie miałem pomysł i szukałem wykonawcy. Znalazłem oczywiście tanie oferty za 50 zł, ale to co otrzymałem po prostu wołało o pomstę do nieba. Może i wyglądało, ale nie mogłem wykorzystać tego tam gdzie potrzebowałem, czyli na materiałach promocyjnych do druku. Usługa Grafikomatu oczywiście kosztowała więcej, ale obsługa jaką otrzymałem była prawdziwie profesjonalna, a logo, które trzeba było projektować od nowa teraz wygląda lepiej i mogę użyć go wszędzie ponieważ projekt jest wykonany w wysokiej rozdzielczości i pięknie się wszędzie wyświetla. Było drożej, ale nie żałuję, ponieważ usługa warta swojej ceny.
– Mariusz

Często potrzebuje większych i mniejszych projektów graficznych na potrzeby internetowe i do druku. Do tej pory korzystałem opcji zaprojektowania czegoś w drukarni, ale jest to raczej problematyczne, bo nie mają pełnego cennika na wszystko czego potrzebuje i jak czasem usłyszę wycenę za proste sprawy, które potem i tak są spieprzone to krew mnie zalewa. A Grafikomat? Tutaj wszystko jest jasne i już wycenione. Jak potrzebowałem czegoś, co nie było wycenione to w pół godziny już miało swoją cenę. Proste projekty mogą kosztować więcej lub mniej, ale co jest bardzo ważne – ZAWSZE dostaje dopracowany produkt. Poprawki się zdarzają to oczywiste, ale finalny efekt jest naprawdę świetny.
– Radosław

Zamawiam dużo gazetek reklamowych – takich, które widzicie w marketach spożywczych i nie tylko – zapotrzebowanie jest duże, bo aktualizacje są częste, a dział graficzny i drukarnie się nie wyrabiają. W takiej sytuacji właśnie trafiłem na Grafikomat. Panowie (a może też Panie) zaprojektowali mi nowy wygląd takiej gazetki – chociaż na początku o tym nie myślałem, ale uznałem, że w sumie czemu nie – projekt otrzymałem bardzo szybko i wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Możliwe, że aktualizację też zlecę, bo Grafikomat działa naprawdę sprawnie i nie muszę długo czekać, a to ważne, bo jak jest obsuwa to aktualizacja przestaje być aktualna.
– Tadeusz

Lekarz nie ma czasu, ale wizytówki potrzebuje. Jak znajdę czas na pisanie e-maili to potem je przegapiam albo w ogóle nie mam odpowiedzi. Tutaj kupiłem projekt i otrzymałem podgląd e-mailem – oczywiście znowu przegapiłem, ale przy braku odpowiedzi z mojej strony otrzymałem wiadomość na telefon, że graficy czekają na wytyczne odnośnie poprawek. Podgląd odnalazłem, poprawek nie było, z miejsca dałem do druku. Polecam.
– Kuba

Jesteś z miasta Ożarów ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87