Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Ostróda

✅ Stale narastające zapotrzebowanie jeśli chodzi o usługi graficzne dla miasta Ostróda skutkuje tym, iż – z uwagi na potrzeby wymagającego rynku – podjęliśmy decyzję, aby sporządzić wartościową ofertę dotyczącą świadczenia usług graficznych dla mieszkańców miasta Ostróda . Wymagania które stawia rynek są ponadprzeciętnie wysokie, ale dzięki długookresowemu doświadczeniu i dużej ilości sporządzonych projektów graficznych, udało nam się sprostać by utworzyć perfekcyjne rozwiązanie reklamowe.

Od dłuższego czasu zaobserwowaliśmy, że drogi z którymi mają styczność osoby zdeterminowane aby zamówić przygotowanie projektu, bardzo często są przytłaczająco długie i skomplikowane, a w związku z tym bezpowrotnie marnują znaczne ilości czasu, który przeznacza się na znalezienie odpowiedniego wykonawcy, który podejmie się realizacji zadania. Jest to szczególnie istotne, ponieważ utalentowanych grafików najzwyczajniej brakuje – z tego powodu najwłaściwszym wyborem jest powierzenie sprawy kompetentnym zawodowcom w swojej dziedzinie.

Usługi graficzne Ostróda

Sklep w którym kupisz projekty graficzne – innowacyjne rozwiązanie

Tworząc niezwykle doświadczoną załogę i reagując na zasady aktualnego rynku projektów graficznych, postanowiliśmy zainicjować kompletnie nowatorskie i bardzo innowacyjne rozwiązanie, którego nikt do tej pory nie zaimplementował. Rozwiązaniem tym jest e-commerce z projektami graficznymi, jakiemu nadaliśmy miano Grafikomat.

Na jakiej podstawie sklep zapewniający usługi projektowe miałby być nowym rozwiązaniem? To bardzo proste – bo nikt czegoś tego typu nie wykonał, z lęku o złe wycenienie usług. My – jako doświadczeni graficy – nie obawiamy się o takie sytuacje, bo świetnie znamy nasze zdolności i wiemy ile pracy musimy przeznaczyć na dany proces tworzenia graficznego. Dlatego też pierwotnie wyceniona usługa utworzenia grafiki praktycznie zawsze pozostaje już na stałym poziomie, a w sytuacji gdyby coś jednak uległo modyfikacji, nie wpłynie to na dany zakup, bo zamawiający uzyska wówczas swój projekt graficzny w cenie, w jakiej dokonał zamówienia.

Jeśli pragniesz zlecić projektowanie graficzne, to nie musisz denerwować się już poszukiwaniami realizatora, bo na naszej stronie internetowej z usługami projektowymi dopniesz swego w bardzo banalny sposób, wskazując i kupując interesującą Cię usługę graficzną. Nasz E-commerce jest w stanie obsłużyć niemal cały świat, a w tym także miasto Ostróda , a zatem nasze usługi projektowe masz możliwość zamówić w niekłopotliwy sposób, bez ruszania się z miejsca pracy.

Sprawdź nasze portfolio

 

Niesamowite, prawda? Oczywiście! A to jest zaledwie niewielka część naszych projektów – chcąc zapoznać się z resztą naszych projektów kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Nasza oferta na świadczenie usług graficznych

Oferowanie usług z dziedziny projektowania graficznego to naprawdę szeroki temat w związku z czym mógłbyś zadać pytanie, co tak naprawdę oferujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt grafik na Facebooka i teraz pytasz samego siebie, czy Grafikomat sprosta Twoim oczekiwaniom? Nasza odpowiedź: oczywiście! Zapytasz czemu? Ponieważ to usługa graficzna, a tym jest nasza praca. Przygotowanie projektów graficznych, których Ci potrzeba nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Oczywistym jest, że to jedna z ogromnej ilości usług graficznych, którymi możemy się dla Ciebie zająć, a z pewnością potrzebujesz dużo więcej niż tylko jednego jedynego projektu graficznego. Świetnie rozumiemy, że szukając projektanta graficznego oczekujesz, iż propozycja będzie jak najbardziej obszerna z takiego powodu, że nie masz czasu na poszukiwanie wielu wykonawców i preferujesz zlecić wszystko w jednej firmie. I z tej przyczyny śmiało deklarujemy, że jeśli idzie o usługi graficzne to jesteśmy w stanie wykonać praktycznie wszystko, czego potrzebujesz, zaś niżej prezentujemy wykaz usług, którymi między innymi, jesteśmy w stanie się dla Ciebie zająć:

 • Projektowanie gazetek promocyjnych
 • Projektowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych
 • Projektowanie brandingu
 • Projektowanie cenników
 • Projektowanie logotypów z księgą znaku
 • Projektowanie opakowań na herbatę
 • Projektowanie plakatów reklamowych
 • Projektowanie siatek reklamowych
 • Projektowanie informatorów
 • Projektowanie wizytówek składanych
 • Projektowanie banerów reklamowych
 • Projektowanie gadżetów firmowych
 • Projektowanie grafik dla Facebook Ads
 • Projektowanie grafik dla reklam Google
 • Projektowanie grafik dla Fanpage na Facebook’u
 • Projektowanie kampanii reklamowych
 • Projektowanie reklam wielkogabarytowych np. telebimów
 • Projektowanie serwisów informacyjnych
 • Projektowanie systemów wystawienniczych np. Potykaczy
 • Projektowanie okien wystawowych

Jak zdążyłeś zauważyć nasza oferta jest bardzo obszerna i możesz mieć pewność, że we wszystkich wymienionych przypadkach podejdziemy do zlecenia rzetelnie i bardzo profesjonalnie, ponieważ trudnimy się tą branżą od bardzo dawna i mamy świadomość, iż profesjonalizm to podstawa.

Co mówią nasi klienci?

Długo szukałam firmy do stałej współpracy, gdzie proces zamawiania i realizacji będzie maksymalnie uproszczony. Prowadzę działalność i szczerze powiedziawszy nie mam czasu, aby wysyłać e-maile i czekać, aż ktoś się zlituje i odpisze – co prawda mam od tego ludzi, ale tak czy siak to zawsze trawiło nam spore ilości czasu. Grafikomat rozwiązuje ten problem – wchodzę na stronę sklepu, wybieram projektowanie, które mnie interesuje, klikam, płacę i po dwóch dniach mam.
– Anna

Często potrzebuje większych i mniejszych projektów graficznych na potrzeby internetowe i do druku. Do tej pory korzystałem opcji zaprojektowania czegoś w drukarni, ale jest to raczej problematyczne, bo nie mają pełnego cennika na wszystko czego potrzebuje i jak czasem usłyszę wycenę za proste sprawy, które potem i tak są spieprzone to krew mnie zalewa. A Grafikomat? Tutaj wszystko jest jasne i już wycenione. Jak potrzebowałem czegoś, co nie było wycenione to w pół godziny już miało swoją cenę. Proste projekty mogą kosztować więcej lub mniej, ale co jest bardzo ważne – ZAWSZE dostaje dopracowany produkt. Poprawki się zdarzają to oczywiste, ale finalny efekt jest naprawdę świetny.
– Radosław

Potrzebowaliśmy z żoną zaproszeń ślubnych, a żadne wzory w internecie w sumie nam nie odpowiadały. Wysłaliśmy jakieś zapytania, ale odpowiedź przychodziła po tygodniu, czasem po krótszym czasie, ale pisana tak na odczepnego. W końcu termin zaczął gonić i tak trafiliśmy na Grafikomat. Otrzymaliśmy ładny projekt, który spełnił nasze oczekiwania – był taki jaki sobie wyobrażaliśmy, a dodatkowo był też niepowtarzalny. Dziękujemy. 🙂
– Piotr

Zamówiłam w Grafikomacie całą identyfikację mojej marki i jestem naprawdę zadowolona. Propozycję projektów otrzymałam już po dwóch dniach, oczywiście poprawek dużo, bo marka to coś, co będzie symbolizować i kojarzyć się z produktem, więc musi być wszystko perfekcyjnie. Otrzymałam również fachową pomoc i doradztwo – okazało się, że nie wszystkie moje pomysły będą dobrze wyglądać w rzeczywistości. W każdym razie efekt końcowy jest powalający za co bardzo dziękuję.
– Asia

Jesteś z miasta Ostróda ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87