Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Łomża

✅ Stale narastający popyt jeśli chodzi o usługi graficzne dla miasta Łomża skutkuje tym, iż – ze względu na potrzeby wymagającego rynku – zdecydowaliśmy się przygotować wartościową ofertę świadczenia usług graficznych dla przedsiębiorców z miasta Łomża . Trudności występujące na rynku są ponadprzeciętnie wysokie, lecz dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej sumy utworzonych projektów graficznych, udało nam się opracować perfekcyjne rozwiązanie dla firm.

Od dłuższego czasu zaczęliśmy zauważać, że drogi z jakimi muszą się mierzyć osoby zdeterminowane aby zlecić przygotowanie projektu, potrafią być zbyt długie i złożone, a tym samym w sposób nieodwracalny marnują znaczne ilości czasu, który przeznacza się na wyszukanie odpowiedniego wykonawcy, który zobowiąże się do realizacji zadania. Jest to szczególnie istotne, ponieważ zdolnych grafików najzwyczajniej brakuje – z tego powodu najbardziej właściwym wyborem jest zaufanie sprawdzonym ekspertom w swojej branży.

Usługi graficzne Łomża

Sklep z usługami projektowania graficznego – tego jeszcze nikt nie zrobił

Stanowiąc bardzo doświadczoną załogę i pojmując warunki aktualnego rynku projektów graficznych, postanowiliśmy aby zainicjować absolutnie nowe i bardzo nieszablonowe rozwiązanie, jakiego nikt jak dotąd nie zaoferował. Rozwiązaniem tym jest sklep z projektami graficznymi, któremu nadaliśmy tytuł Grafikomat.

Na jakiej podstawie sklep oferujący usługi graficzne miałby być niespotykanym dotąd rozwiązaniem? Zaskakujące, ale – bo nikt czegoś tego typu nie zrobił, z lęku o nieumiejętne wycenienie usług. My – jako doświadczeni projektanci – nie niepokoimy się jeśli chodzi o takie sytuacje, ponieważ bardzo dobrze znamy własne możliwości i wiemy ile roboczogodzin musimy przeznaczyć na dany proces tworzenia graficznego. Dlatego też pierwotnie oszacowana usługa utworzenia grafiki zazwyczaj zostaje już na takim samym poziomie, a jeśli już coś jednak uległo modyfikacji, nie wpłynie to na dane zamówienie, bo zamawiający uzyska swój projekt graficzny w cenie, w jakiej dopełnił zamówienia.

Jeżeli chciałbyś zlecić projektowanie graficzne, to nie musisz martwić się już poszukiwaniem realizatora, ponieważ w naszym systemie zakupowym z usługami projektowymi zorganizujesz to w bardzo łatwy sposób, wybierając i zakupując wskazaną usługę graficzną. Nasz E-commerce może zaopatrywać w zasadzie cały kraj, a w tym także miasto Łomża , więc nasze usługi graficzne jesteś w stanie zamówić w szybki sposób, bez opuszczania miejsca zamieszkania.

Nasze realizacje

 

Zachwycające, czyż nie? Oczywiście, że tak! A to jest zaledwie maleńka część naszych realizacji – jeśli masz ochotę zobaczyć resztę naszych projektów kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Oferta na wykonanie usług graficznych

Wykonywanie usług z dziedziny projektowania graficznego to naprawdę obszerne pojęcie i w związku z tym mógłbyś zadać pytanie, czym tak naprawdę się zajmujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt logo i teraz zadajesz sobie pytanie, czy Grafikomat Ci w tym pomoże? Nasza odpowiedź brzmi: oczywiście! Dlaczego? Gdyż to projektowanie graficzne i tym właśnie jest nasza praca. Przygotowanie projektów, których potrzebujesz nie jest dla nas problemem.

Tak czy owak, to tylko jedna z wielkiej ilości usług graficznych, które możemy dla Ciebie wykonać, a na pewno masz zapotrzebowanie na dużo więcej niż tylko jeden projekt graficzny. Bardzo dobrze rozumiemy, że szukając studia graficznego oczekujesz, iż ewentualna propozycja będzie jak najbardziej obszerna z tego powodu, że nie dysponujesz wolnym czasem na poszukiwanie wielu grafików i wolisz zlecić wszystko w jednym miejscu. Z tego też powodu śmiało deklarujemy, że jeśli idzie o usługi graficzne to mamy możliwości, aby wykonać praktycznie każdy projekt graficzny jakiego potrzebujesz, a poniżej przedstawiamy wykaz usług, jakimi między innymi, jesteśmy w stanie się dla Ciebie zająć:

 • Projekty folderów reklamowych
 • Projekty grafik dla mediów społecznościowych
 • Projekty identyfikacji marki
 • Projekty katalogów np. budowlanych
 • Projekty logo
 • Projekty opakowań na kawę
 • Projekty plakatów reklamowych
 • Projekty toreb reklamowych
 • Projekty informatorów turystycznych
 • Projekty wizytówek z kalendarzykiem
 • Projekty banerów promocyjnych
 • Projekty gadżetów reklamowych
 • Projekty grafik na potrzeby reklam na Facebooka
 • Projekty grafik dla Google AdWords
 • Projekty grafik na potrzeby blogów
 • Projekty kampanii promocyjnych
 • Projekty reklam wielkoformatowych np. telebimów
 • Projekty serwisów informacyjnych
 • Projekty systemów reklamowych np. Standów
 • Projekty okien wystawowych

Nasza oferta jest niezwykle bogata i obszerna, i możesz mieć pewność, że we wszystkich wymienionych przypadkach podejdziemy do zlecenia rzetelnie i bardzo profesjonalnie, gdyż pracujemy w tej branży od bardzo dawna i mamy świadomość, że profesjonalne podejście jest podstawą.

Opinia o nas

Chciałem zaprojektować nowe logo – w zasadzie miałem pomysł i szukałem wykonawcy. Znalazłem oczywiście tanie oferty za 50 zł, ale to co otrzymałem po prostu wołało o pomstę do nieba. Może i wyglądało, ale nie mogłem wykorzystać tego tam gdzie potrzebowałem, czyli na materiałach promocyjnych do druku. Usługa Grafikomatu oczywiście kosztowała więcej, ale obsługa jaką otrzymałem była prawdziwie profesjonalna, a logo, które trzeba było projektować od nowa teraz wygląda lepiej i mogę użyć go wszędzie ponieważ projekt jest wykonany w wysokiej rozdzielczości i pięknie się wszędzie wyświetla. Było drożej, ale nie żałuję, ponieważ usługa warta swojej ceny.
– Mariusz

Menu do restauracji – po prostu szybki skład nowej oferty, może jakieś odświeżenie. I to na wczoraj! Na wczoraj się nie udało rzecz jasna, ale projekt wykonany w mgnieniu oka, bez zająknięcia, czy czekania w nieskończoność. Kontakt e-mail wzorowy, zostałam przekierowana do właściwej usługi, którą kupiłam i w krótkim czasie miałam już wykonany projekt. Będę korzystać z Grafikomatu częściej, bo po prostu nie ma porównania – po prostu kupuję i mam zamiast czekać, aż ktoś mi odpisze i wyśle pro-forme.
– Monika

Zamawiam dużo gazetek reklamowych – takich, które widzicie w marketach spożywczych i nie tylko – zapotrzebowanie jest duże, bo aktualizacje są częste, a dział graficzny i drukarnie się nie wyrabiają. W takiej sytuacji właśnie trafiłem na Grafikomat. Panowie (a może też Panie) zaprojektowali mi nowy wygląd takiej gazetki – chociaż na początku o tym nie myślałem, ale uznałem, że w sumie czemu nie – projekt otrzymałem bardzo szybko i wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Możliwe, że aktualizację też zlecę, bo Grafikomat działa naprawdę sprawnie i nie muszę długo czekać, a to ważne, bo jak jest obsuwa to aktualizacja przestaje być aktualna.
– Tadeusz

Nie lubię pisać opinii, ale Grafikomat na to zasługuje. Usługi graficzne na najwyższym poziomie i szybka realizacja w bardzo nowoczesnej formie.
– Wiktor

Jesteś z miasta Łomża ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87