Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Lipiany

✅ Wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi graficzne dla miasta Lipiany skutkuje tym, iż – zważywszy na potrzeby rozwijającego się rynku – zdecydowaliśmy się opracować bardzo atrakcyjną ofertę dotyczącą świadczenia usług graficznych dla mieszkańców miasta Lipiany . Trudności pojawiające się na rynku są zawrotnie wysokie, ale dzięki długookresowemu doświadczeniu oraz olbrzymiej liczby wykonanych projektów graficznych, zdołaliśmy opracować doskonałe rozwiązanie.

Od dłuższego czasu zaczęliśmy zauważać, że procesy z którymi muszą się mierzyć osoby zdecydowane by zlecić projekt, są przytłaczająco długie i skomplikowane, a tym samym w sposób bezpowrotny marnują znaczne ilości czasu, który poświęcany jest na wyszukanie właściwego wykonawcy, który zobowiąże się do realizacji usługi. Jest to niesłychanie ważne, ponieważ profesjonalnych grafików po prostu brakuje – wobec tego też najbardziej właściwym wyborem jest powierzenie zaufania kompetentnym ekspertom w swojej branży.

Usługi graficzne Lipiany

Sklep wykonujący usługi graficzne – tego jeszcze nikt nie zrobił

Tworząc niesamowicie doświadczoną kadrę i rozumiejąc warunki dzisiejszego rynku agencji reklamowych, zdecydowaliśmy się wdrożyć zupełnie nowe i bardzo nieszablonowe rozwiązanie, jakiego nikt jeszcze dotąd nie zaoferował. Rozwiązaniem tym jest sklep z projektami graficznymi, któremu daliśmy nazwę Grafikomat.

Na jakiej podstawie sklep zapewniający usługi projektowe miałby być nowym rozwiązaniem? Zaskakujące, lecz – ponieważ nikt czegoś takiego nie przedstawił, lękając się o błędne wycenienie usług. My – doświadczeni graficy – nie boimy się takie komplikacje, ponieważ doskonale znamy nasze możliwości i wiemy ile roboczogodzin musimy przeznaczyć na dany proces projektowania graficznego. Wobec tego pierwotnie oszacowana usługa zaprojektowania grafiki praktycznie zawsze zostaje już na identycznym poziomie, a w razie sytuacji gdyby coś jednak uległo zmianie, nie wpłynie to na daną transakcję, ponieważ klient otrzyma wówczas swój projekt graficzny w cenie, w jakiej dopełnił zamówienia.

Jeżeli pragniesz zamówić projektowanie graficzne, to nie musisz denerwować się już poszukiwaniem oferenta, bo na naszej stronie internetowej z usługami projektowymi wykonasz to w bardzo łatwy sposób, wybierając i zakupując wskazaną usługę graficzną. Grafikomat obsługuje w zasadzie cały świat, a w tym również miasto Lipiany , więc nasze usługi graficzne możesz zamówić w łatwy sposób, bez opuszczenia domu.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

 

Zachwycające, czyż nie? Jasne, że tak! A to jest tylko niewielka część naszych projektów – jeśli chcesz zobaczyć resztę naszych realizacji kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Nasza propozycja na świadczenie usług graficznych

Świadczenie usług z dziedziny projektowania graficznego to naprawdę szeroki temat, więc zważywszy na to mógłbyś zapytać, czym tak naprawdę się zajmujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt logo i teraz możesz zadawać sobie pytanie, czy Grafikomat sprosta zadaniu? Nasza odpowiedź: oczywiście! Zapytasz dlaczego? Ponieważ to usługa graficzna, a właśnie tym się trudnimy. Wykonanie projektu graficznego, którego Ci potrzeba nie jest dla nas wyzwaniem.

W każdym razie, to tylko jedna z dużej ilości usług graficznych, jakimi możemy zająć się dla Ciebie, a z pewnością masz zapotrzebowanie na dużo więcej niż tylko jeden jedyny projekt graficzny. Jak nikt inny wiemy, iż poszukując grafika chcesz, aby ewentualna propozycja była możliwie obszerna z takiej przyczyny, że nie dysponujesz wolnym czasem na poszukiwanie wielu wykonawców i wolisz zlecić całą pracę jednemu wykonawcy. I z tej przyczyny śmiało deklarujemy, że jeśli mowa jest o usługach graficznych to mamy możliwości, żeby zrobić dosłownie wszystko, czego potrzebujesz, a poniżej przedstawiamy listę usług, jakie damy radę dla Ciebie wykonać:

 • Projektowanie folderów reklamowych
 • Projektowanie grafik na potrzeby Social Media
 • Projektowanie identyfikacji wizualnej marki
 • Projektowanie katalogów np. odzieżowych
 • Projektowanie logotypów
 • Projektowanie opakowań produktowych
 • Projektowanie ogłoszeń reklamowych
 • Projektowanie reklamówek
 • Projektowanie informatorów
 • Projektowanie wizytówek składanych
 • Projektowanie banerów promocyjnych
 • Projektowanie ołówków reklamowych
 • Projektowanie grafik na potrzeby Facebook Ads
 • Projektowanie grafik na potrzeby reklam Google Ads
 • Projektowanie grafik na potrzeby stron firmowych Facebook
 • Projektowanie kampanii reklamowych
 • Projektowanie reklam wielkopowierzchniowych
 • Projektowanie serwisów internetowych
 • Projektowanie systemów reklamowych np. Rollupów
 • Projektowanie witryn sklepowych

Nasza oferta jest niezwykle obszerna i możesz mieć pewność, że we wszystkich wymienionych przypadkach podejdziemy do zadania z należytą rzetelnością i profesjonalizmem, ponieważ pracujemy w tej branży od jakiegoś czasu i wiemy, że profesjonalizm jest niezwykle ważny.

Opinie o nas

Chciałem zaprojektować nowe logo – w zasadzie miałem pomysł i szukałem wykonawcy. Znalazłem oczywiście tanie oferty za 50 zł, ale to co otrzymałem po prostu wołało o pomstę do nieba. Może i wyglądało, ale nie mogłem wykorzystać tego tam gdzie potrzebowałem, czyli na materiałach promocyjnych do druku. Usługa Grafikomatu oczywiście kosztowała więcej, ale obsługa jaką otrzymałem była prawdziwie profesjonalna, a logo, które trzeba było projektować od nowa teraz wygląda lepiej i mogę użyć go wszędzie ponieważ projekt jest wykonany w wysokiej rozdzielczości i pięknie się wszędzie wyświetla. Było drożej, ale nie żałuję, ponieważ usługa warta swojej ceny.
– Mariusz

Nie spotkałam się jeszcze z tego typu sklepem i nie wiedziałam właściwie jak to działa, ale obsługa wytłumaczyła mi wszystko przez e-mail i udało mi się kupić usługę projektowania, której potrzebowałam. Zachęciło mnie bogate portfolio i całkiem sprawna komunikacja. Mogę śmiało polecić Grafikomat.
– Ewa

Prowadzę profile firmowe w mediach społecznościowych, zapotrzebowanie na grafiki jest zawsze i nie zawsze sam mam na to czas. Wtedy właśnie muszę szukać pomocy – mogę dać ogłoszenie albo popytać na grupach i się udaje kogoś znaleźć, ale zdarza się, że się wykruszą albo nie trzymają terminu. Z Grafikomatem nie ma tego problemu. Nie wyrabiam się i potrzebuje 10 grafik do końca tygodnia? Luz blus i poziomki, zamawiam i mam nawet szybciej niż do końca tygodnia.
– Przemysław

Lekarz nie ma czasu, ale wizytówki potrzebuje. Jak znajdę czas na pisanie e-maili to potem je przegapiam albo w ogóle nie mam odpowiedzi. Tutaj kupiłem projekt i otrzymałem podgląd e-mailem – oczywiście znowu przegapiłem, ale przy braku odpowiedzi z mojej strony otrzymałem wiadomość na telefon, że graficy czekają na wytyczne odnośnie poprawek. Podgląd odnalazłem, poprawek nie było, z miejsca dałem do druku. Polecam.
– Kuba

Jesteś z miasta Lipiany ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87