Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Legnica

✅ Wciąż rosnące zapotrzebowanie jeśli chodzi o usługi graficzne dla miasta Legnica sprawia, że – odpowiadając na potrzeby wschodzącego rynku – podjęliśmy decyzję, aby opracować wartościową ofertę świadczenia usług graficznych dla ludzi z miasta Legnica . Wymagania z którymi boryka się rynek są ponadprzeciętnie wysokie, lecz dzięki długookresowemu doświadczeniu i olbrzymiej ilości utworzonych projektów graficznych, udało nam się wypracować pierwszorzędne rozwiązanie.

Już jakiś czas temu zaobserwowaliśmy, że drogi przez które muszą przejść osoby zainteresowane aby zlecić projekt graficzny, są zbyt długie i złożone, a wobec tego w sposób bezpowrotny marnują niemałe ilości czasu, który poświęca się na wytypowanie odpowiedniego wykonawcy, który zobowiąże się do realizacji zlecenia. Jest to niesłychanie ważne, ponieważ profesjonalnych grafików rzeczywiście brakuje – z tego powodu najwłaściwszym wyborem jest zaufanie kompetentnym profesjonalistom w swojej dziedzinie.

Usługi graficzne Legnica

Sklep z usługami projektowania graficznego – pierwsze takie rozwiązanie na świecie

Stanowiąc bardzo doświadczoną ekipę i rozumiejąc zasady współczesnego rynku projektowania graficznego, zdecydowaliśmy aby wdrożyć kompletnie nowe i bardzo nieszablonowe rozwiązanie, którego nikt jak do tej pory nie zaoferował. Rozwiązaniem tym jest sklep z usługami graficznymi, jakiemu przydzieliliśmy tytuł Grafikomat.

Z jakiego powodu sklep oferujący usługi graficzne miałby być niespotykanym dotąd rozwiązaniem? Nie jest to trudne do wywnioskowania – gdyż nikt czegoś w tym stylu nie przedstawił, martwiąc się o złe wycenienie usług. My – jako doświadczeni projektanci – nie martwimy się jeśli chodzi o takie komplikacje, gdyż świetnie znamy własne możliwości i zdajemy sobie sprawę ile pracy musimy włożyć w dany proces projektowania graficznego. Z tego powodu też pierwotnie skalkulowana usługa utworzenia grafiki zazwyczaj utrzymuje się już na stałym poziomie, a w sytuacji gdyby coś jednak uległo modyfikacji, nie wpłynie to na dane zamówienie, bo zamawiający uzyska wówczas swój projekt graficzny w cenie, w jakiej go kupił.

Jeśli potrzebujesz zlecić projektowanie graficzne, to nie musisz zamartwiać się już szukaniem oferenta, ponieważ w naszym sklepie z usługami graficznymi zrobisz to w bardzo banalny sposób, wybierając i zakupując daną usługę graficzną. Nasz sklep może zaopatrywać praktycznie cały kraj, a w tym również miasto Legnica , a więc nasze usługi projektowe możesz zamówić w niekłopotliwy sposób, bez zbędnych działań.

Zapoznaj się z naszymi pracami

 

Niesamowite, prawda? Jasne, że tak! A to tylko niewielka część naszych projektów – jeśli masz ochotę zobaczyć resztę naszych projektów kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Oferta na wykonywanie usług graficznych

Wykonywanie usług w zakresie projektowania graficznego jest naprawdę obszernym tematem, więc w związku z tym możesz rozmyślać, co tak naprawdę oferujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt ulotki reklamowej i teraz pytasz samego siebie, czy Grafikomat sprosta zadaniu? Odpowiedź to: ależ oczywiście. Pytasz dlaczego? Ponieważ to usługa graficzna, a tym jest nasza praca. Przygotowanie projektów, których Ci potrzeba nie jest żadnym wyzwaniem!

Oczywiście jest to tylko jedna z wielkiej ilości usług graficznych, jakie jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać, a z całą pewnością masz zapotrzebowanie na dużo więcej niż tylko jeden jedyny projekt graficzny. Świetnie wiemy, iż poszukując grafika chcesz, aby ewentualna oferta była obszerna i kompleksowa z takiej przyczyny, że nie posiadasz wolnego czasu na szukanie kilku wykonawców i wolisz zrobić wszystko w jednej firmie. Dlatego też śmiało deklarujemy, że jeśli idzie o usługi graficzne to jesteśmy w stanie przygotować praktycznie wszystkie projekty graficzne jakich potrzebujesz, zaś poniżej prezentujemy wykaz usług, jakie możemy dla Ciebie wykonać:

 • Projekty gazetek promocyjnych
 • Projekty grafik na potrzeby Social Mediów
 • Projekty identyfikacji marki
 • Projekty katalogów np. odzieżowych
 • Projekty logotypów
 • Projekty opakowań firmowych
 • Projekty afiszów
 • Projekty toreb reklamowych
 • Projekty broszur informacyjnych
 • Projekty wizytówek z kalendarzykiem
 • Projekty banerów promocyjnych
 • Projekty gadżetów reklamowych
 • Projekty grafik dla Facebook Ads
 • Projekty grafik na potrzeby reklam GoogleAds
 • Projekty grafik dla stron firmowych Facebook
 • Projekty kampanii reklamowych
 • Projekty reklam wielkogabarytowych
 • Projekty serwisów internetowych
 • Projekty systemów na targi np. Standów
 • Projekty gablot sklepowych

Nasza oferta jest niezwykle bogata i możesz być pewien, iż w każdym z tych przypadków podejdziemy do zadania rzetelnie i bardzo profesjonalnie, ponieważ trudnimy się branżą graficzną od długiego czasu i mamy świadomość, że pełen profesjonalizm to podstawa.

Opinia o nas

Długo szukałam firmy do stałej współpracy, gdzie proces zamawiania i realizacji będzie maksymalnie uproszczony. Prowadzę działalność i szczerze powiedziawszy nie mam czasu, aby wysyłać e-maile i czekać, aż ktoś się zlituje i odpisze – co prawda mam od tego ludzi, ale tak czy siak to zawsze trawiło nam spore ilości czasu. Grafikomat rozwiązuje ten problem – wchodzę na stronę sklepu, wybieram projektowanie, które mnie interesuje, klikam, płacę i po dwóch dniach mam.
– Anna

Często potrzebuje większych i mniejszych projektów graficznych na potrzeby internetowe i do druku. Do tej pory korzystałem opcji zaprojektowania czegoś w drukarni, ale jest to raczej problematyczne, bo nie mają pełnego cennika na wszystko czego potrzebuje i jak czasem usłyszę wycenę za proste sprawy, które potem i tak są spieprzone to krew mnie zalewa. A Grafikomat? Tutaj wszystko jest jasne i już wycenione. Jak potrzebowałem czegoś, co nie było wycenione to w pół godziny już miało swoją cenę. Proste projekty mogą kosztować więcej lub mniej, ale co jest bardzo ważne – ZAWSZE dostaje dopracowany produkt. Poprawki się zdarzają to oczywiste, ale finalny efekt jest naprawdę świetny.
– Radosław

Zamawiam dużo gazetek reklamowych – takich, które widzicie w marketach spożywczych i nie tylko – zapotrzebowanie jest duże, bo aktualizacje są częste, a dział graficzny i drukarnie się nie wyrabiają. W takiej sytuacji właśnie trafiłem na Grafikomat. Panowie (a może też Panie) zaprojektowali mi nowy wygląd takiej gazetki – chociaż na początku o tym nie myślałem, ale uznałem, że w sumie czemu nie – projekt otrzymałem bardzo szybko i wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Możliwe, że aktualizację też zlecę, bo Grafikomat działa naprawdę sprawnie i nie muszę długo czekać, a to ważne, bo jak jest obsuwa to aktualizacja przestaje być aktualna.
– Tadeusz

Nie lubię pisać opinii, ale Grafikomat na to zasługuje. Usługi graficzne na najwyższym poziomie i szybka realizacja w bardzo nowoczesnej formie.
– Wiktor

Jesteś z miasta Legnica ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87