Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Kostrzyn

✅ Nieustannie rosnący popyt jeśli chodzi o usługi graficzne dla miasta Kostrzyn sprawia, iż – z uwagi na potrzeby wschodzącego rynku – postanowiliśmy przygotować wartościową ofertę na świadczenie usług graficznych dla osób mieszkających w mieście Kostrzyn . Wymagania stawiane przez rynek są nad wyraz wysokie, lecz dzięki długoletniemu doświadczeniu i wielkiej liczby utworzonych projektów graficznych, zdołaliśmy wypracować pierwszorzędne rozwiązanie.

Już jakiś czas temu zaczęliśmy zauważać, że drogi z jakimi mają do czynienia osoby zdeterminowane aby zakupić projekt, bardzo często są przytłaczająco długie i wymagające, a wobec tego w sposób nieodwracalny marnują spore ilości czasu, który przeznaczany jest na odnalezienie właściwego wykonawcy, który zobowiąże się do realizacji projektu. Jest to szczególnie istotne, ponieważ zdolnych grafików rzeczywiście brakuje – dlatego też najbardziej właściwym wyborem jest powierzenie sprawy kompetentnym ekspertom w swojej branży.

Usługi graficzne Kostrzyn

Sklep z usługami projektowania graficznego – pierwsze takie rozwiązanie na świecie

Stanowiąc niebywale doświadczoną ekipę i spostrzegając warunki obecnego rynku agencji kreatywnych, zdecydowaliśmy się wdrożyć całkiem pionierskie i bardzo nieszablonowe rozwiązanie, jakiego nikt jak do tej pory nie zaoferował. Rozwiązaniem tym jest sklep z projektami graficznymi, jakiemu przyznaliśmy tytuł Grafikomat.

Dlaczego sklep proponujący usługi projektowe miałby być nowym rozwiązaniem? To bardzo proste – bo nikt czegoś tego typu nie zrobił, w związku z lękiem o niepoprawne wycenienie usług. My – doświadczeni projektanci – nie boimy się takie sytuacje, ponieważ bardzo dobrze znamy nasze predyspozycje i wiemy ile roboczogodzin musimy włożyć w dany proces projektowania graficznego. W związku z tym pierwotnie oszacowana usługa utworzenia grafiki niemal zawsze utrzymuje się już na identycznym poziomie, a w sytuacji gdyby coś jednak uległo zmianie, nie wpłynie to na daną transakcję, ponieważ zamawiający otrzyma ten projekt graficzny w cenie, w jakiej go zakupił.

Jeśli chcesz zlecić projektowanie graficzne, to nie musisz zamartwiać się już poszukiwaniem realizatora, ponieważ na naszej stronie internetowej z usługami projektowymi wykonasz to w bardzo bezproblemowy sposób, wybierając i kupując interesującą Cię usługę graficzną. Nasz E-commerce obsługuje w zasadzie cały kraj, a w tym także miasto Kostrzyn , a więc nasze usługi graficzne możesz zamówić w łatwy sposób, bez zbędnych działań.

Zapoznaj się z naszymi pracami

 

Całkiem niezłe, co nie? Oczywiście! Jednakże to jest tylko mała część naszych prac – jeśli chcesz zapoznać się z resztą naszych prac kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Nasza oferta świadczenia usług graficznych

Świadczenie usług w dziedzinie projektowania graficznego jest naprawdę szerokim pojęciem, więc w związku z tym mógłbyś zapytać, co tak naprawdę robimy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt gazetek reklamowych i teraz zadajesz sobie pytanie, czy Grafikomat Ci w tym pomoże? Odpowiedź brzmi: jasne, że tak. Pytasz czemu? Gdyż będzie to usługa graficzna, a właśnie tym jest nasza praca. Wykonanie projektów, których potrzebujesz nie jest dla nas wyzwaniem!

Tak czy siak, to jest jedna z niewyobrażalnej ilości usług graficznych, jakie damy radę dla Ciebie wykonać, a z całą pewnością potrzebujesz więcej niż tylko jednego jedynego projektu graficznego. Jak nikt inny rozumiemy, iż poszukując pracowni grafiki komputerowej oczekujesz, iż propozycja będzie jak najbardziej obszerna z tego powodu, że nie masz wolnego czasu na szukanie innych grafików i wolisz zlecić wszystko w jednym studiu graficznym. Dlatego też śmiało deklarujemy, że jeśli idzie o usługi graficzne to jesteśmy w stanie wykonać praktycznie wszystkie projekty graficzne jakich potrzebujesz, a poniżej przedstawiamy wykaz usług, którymi między innymi, możemy się dla Ciebie zająć:

 • Projektujemy foldery promocyjne
 • Projektujemy grafiki dla mediów społecznościowych
 • Projektujemy branding
 • Projektujemy katalogi np. meblowe
 • Projektujemy logo
 • Projektujemy opakowania prezentowe
 • Projektujemy plakaty
 • Projektujemy reklamówki foliowe
 • Projektujemy informatory turystyczne
 • Projektujemy wizytówki z kalendarzykiem
 • Projektujemy banery
 • Projektujemy gadżety firmowe
 • Projektujemy grafiki dla reklam Facebook Ads
 • Projektujemy grafiki dla reklam Google Ads
 • Projektujemy grafiki dla stron firmowych
 • Projektujemy kampanie reklamowe
 • Projektujemy reklamy wielkogabarytowe np. telebimy
 • Projektujemy serwisy informacyjne
 • Projektujemy systemy wystawiennicze np. Standy
 • Projektujemy okna wystawowe

Jak widać nasza oferta jest niezwykle bogata i możesz mieć pewność, iż w każdym z tych przypadków podejdziemy do zadania poważnie i profesjonalnie, gdyż pracujemy w tej branży od bardzo dawna i mamy świadomość, iż pełen profesjonalizm jest podstawą.

Co mówią nasi klienci?

Chciałem zaprojektować nowe logo – w zasadzie miałem pomysł i szukałem wykonawcy. Znalazłem oczywiście tanie oferty za 50 zł, ale to co otrzymałem po prostu wołało o pomstę do nieba. Może i wyglądało, ale nie mogłem wykorzystać tego tam gdzie potrzebowałem, czyli na materiałach promocyjnych do druku. Usługa Grafikomatu oczywiście kosztowała więcej, ale obsługa jaką otrzymałem była prawdziwie profesjonalna, a logo, które trzeba było projektować od nowa teraz wygląda lepiej i mogę użyć go wszędzie ponieważ projekt jest wykonany w wysokiej rozdzielczości i pięknie się wszędzie wyświetla. Było drożej, ale nie żałuję, ponieważ usługa warta swojej ceny.
– Mariusz

Menu do restauracji – po prostu szybki skład nowej oferty, może jakieś odświeżenie. I to na wczoraj! Na wczoraj się nie udało rzecz jasna, ale projekt wykonany w mgnieniu oka, bez zająknięcia, czy czekania w nieskończoność. Kontakt e-mail wzorowy, zostałam przekierowana do właściwej usługi, którą kupiłam i w krótkim czasie miałam już wykonany projekt. Będę korzystać z Grafikomatu częściej, bo po prostu nie ma porównania – po prostu kupuję i mam zamiast czekać, aż ktoś mi odpisze i wyśle pro-forme.
– Monika

Prowadzę profile firmowe w mediach społecznościowych, zapotrzebowanie na grafiki jest zawsze i nie zawsze sam mam na to czas. Wtedy właśnie muszę szukać pomocy – mogę dać ogłoszenie albo popytać na grupach i się udaje kogoś znaleźć, ale zdarza się, że się wykruszą albo nie trzymają terminu. Z Grafikomatem nie ma tego problemu. Nie wyrabiam się i potrzebuje 10 grafik do końca tygodnia? Luz blus i poziomki, zamawiam i mam nawet szybciej niż do końca tygodnia.
– Przemysław

Jestem bardzo zadowolona z usług Grafikomatu. Naprawdę szybka realizacja i praktycznie brak problemów. Współpracowało się naprawdę miło i szczerze mogę polecić ten sklep.
– Jola

Jesteś z miasta Kostrzyn ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87