Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Dzierzgoń

✅ Stale rosnący popyt na usługi graficzne dla miasta Dzierzgoń sprawia, iż – z uwagi na potrzeby wschodzącego rynku – zdecydowaliśmy się utworzyć atrakcyjną ofertę na świadczenie usług graficznych dla przedsiębiorców z miasta Dzierzgoń . Przeciwności losu które stawia rynek są zawrotnie wysokie, natomiast dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz dużej ilości zrealizowanych projektów graficznych, udało nam się opracować perfekcyjne rozwiązanie reklamowe.

Od dłuższego czasu zaczęliśmy zauważać, że procesy z jakimi mają styczność osoby zdeterminowane aby zamówić projekt graficzny, potrafią być przytłaczająco długie i wymagające, a tym samym bezpowrotnie marnują niewyobrażalne ilości czasu, który tracony jest na znalezienie wykwalifikowanego wykonawcy, który podejmie się realizacji projektu. Jest to szczególnie istotne, ponieważ profesjonalnych grafików rzeczywiście brakuje – dlatego też najwłaściwszym wyborem jest powierzenie zaufania niezaprzeczalnym profesjonalistom w swoim fachu.

Usługi graficzne Dzierzgoń

Miejsce w którym kupisz usługę projektowania graficznego – tego jeszcze nie było

Stanowiąc niebywale doświadczony zespół i rozumiejąc warunki współczesnego rynku projektów graficznych, postanowiliśmy aby wdrożyć kompletnie nowe i bardzo innowacyjne rozwiązanie, którego nikt do dziś nie zaoferował. Rozwiązaniem tym jest e-commerce z usługami graficznymi, jakiemu nadaliśmy nazwę własną Grafikomat.

Z jakiej przyczyny sklep oferujący usługi projektowe miałby być nowym rozwiązaniem? Nie jest to skomplikowane – bo nikt czegoś tego typu nie wykonał, z lęku o niepoprawne wycenienie usług. My – jako wykwalifikowani graficy – nie niepokoimy się jeśli chodzi o takie niespodzianki, ponieważ doskonale znamy własne predyspozycje i zdajemy sobie sprawę ile roboczogodzin musimy poświęcić na dany proces projektowania graficznego. Wobec tego raz wyceniona usługa utworzenia grafiki zazwyczaj pozostaje już na stałym poziomie, a w sytuacji gdyby coś jednak uległo modyfikacji, nie wpłynie to na daną transakcję, gdyż klient uzyska wówczas swój projekt graficzny w koszcie, w jakim go zakupił.

Jeżeli chciałbyś zlecić projektowanie graficzne, to nie musisz denerwować się już poszukiwaniem wykonawcy, ponieważ w naszym systemie sprzedażowym z usługami projektowymi zorganizujesz to w bardzo łatwy sposób, wskazując i kupując wskazaną usługę graficzną. Grafikomat obsługuje praktycznie cały świat, a w tym także miasto Dzierzgoń , więc nasze usługi graficzne masz możliwość zamówić w niekłopotliwy sposób, bez opuszczania miejsca zamieszkania.

Poznaj nasze portfolio

 

Całkiem niezłe, prawda? Oczywiście! Jednakże to jest zaledwie maleńka część naszych projektów – jeśli chcesz zobaczyć resztę naszych osiągnięć kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Propozycja wykonywania usług graficznych

Oferowanie usług w branży projektowania graficznego jest naprawdę szerokim pojęciem, więc zważywszy na to możesz zapytać, czym w ogóle się zajmujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt ulotki reklamowej i teraz możesz zadawać sobie pytanie, czy Grafikomat Ci w tym pomoże? Odpowiedź to: tak! Czemu? Ponieważ to usługa graficzna, a tym właśnie jest nasza praca. Przygotowanie projektów, których będziesz potrzebować nie stanowi dla nas wyzwania.

Jasnym jest, że to tylko jedna z wielkiej ilości usług graficznych, które damy radę dla Ciebie wykonać, a na pewno masz zapotrzebowanie na dużo więcej niż tylko jeden jedyny projekt graficzny. Dobrze wiemy, iż szukając designera graficznego oczekujesz, iż propozycja będzie obszerna i kompleksowa z tego powodu, że nie masz chwili na poszukiwanie kilku wykonawców i wolisz zrobić wszystko w jednym studiu graficznym. I z tej przyczyny śmiało deklarujemy, że jeśli mowa jest o usługach graficznych to damy radę wykonać praktycznie wszystko, czego potrzebujesz, zaś niżej prezentujemy wykaz usług, które między innymi, możemy dla Ciebie wykonać:

 • Projekty folderów promocyjnych
 • Projekty grafik na potrzeby mediów społecznościowych
 • Projekty identyfikacji wizualnej marki
 • Projekty cenników
 • Projekty logotypów
 • Projekty opakowań firmowych
 • Projekty afiszów
 • Projekty reklamówek foliowych
 • Projekty informatorów turystycznych
 • Projekty wizytówek standardowych
 • Projekty banerów reklamowych
 • Projekty długopisów reklamowych
 • Projekty grafik na potrzeby reklam Facebook Ads
 • Projekty grafik dla reklam Google
 • Projekty grafik dla stron firmowych Facebook
 • Projekty kampanii reklamowych
 • Projekty reklam wielkopowierzchniowych
 • Projekty sklepów internetowych
 • Projekty systemów reklamowych np. Standów
 • Projekty okien wystawowych

Nasza oferta jest bardzo bogata i możesz być pewien, iż w każdym z tych przypadków podejdziemy do zadania poważnie i profesjonalnie, gdyż jesteśmy obecni w tej branży od długiego czasu i wiemy, że pełen profesjonalizm to podstawa.

Opinie naszych klientów

Nie mam najmniejszych zastrzeżeń jeśli chodzi o pracę, którą wykonali dla mnie Panowie z Grafikomatu. Jest to naprawdę profesjonalna robota i widać, że przykładają się do tego, co robią.
Jan

Nie spotkałam się jeszcze z tego typu sklepem i nie wiedziałam właściwie jak to działa, ale obsługa wytłumaczyła mi wszystko przez e-mail i udało mi się kupić usługę projektowania, której potrzebowałam. Zachęciło mnie bogate portfolio i całkiem sprawna komunikacja. Mogę śmiało polecić Grafikomat.
– Ewa

Prowadzę profile firmowe w mediach społecznościowych, zapotrzebowanie na grafiki jest zawsze i nie zawsze sam mam na to czas. Wtedy właśnie muszę szukać pomocy – mogę dać ogłoszenie albo popytać na grupach i się udaje kogoś znaleźć, ale zdarza się, że się wykruszą albo nie trzymają terminu. Z Grafikomatem nie ma tego problemu. Nie wyrabiam się i potrzebuje 10 grafik do końca tygodnia? Luz blus i poziomki, zamawiam i mam nawet szybciej niż do końca tygodnia.
– Przemysław

Zamówiłam w Grafikomacie całą identyfikację mojej marki i jestem naprawdę zadowolona. Propozycję projektów otrzymałam już po dwóch dniach, oczywiście poprawek dużo, bo marka to coś, co będzie symbolizować i kojarzyć się z produktem, więc musi być wszystko perfekcyjnie. Otrzymałam również fachową pomoc i doradztwo – okazało się, że nie wszystkie moje pomysły będą dobrze wyglądać w rzeczywistości. W każdym razie efekt końcowy jest powalający za co bardzo dziękuję.
– Asia

Jesteś z miasta Dzierzgoń ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87