Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Dukla

✅ Wciąż rosnący popyt na usługi graficzne dla miasta Dukla skutkuje tym, iż – z uwagi na potrzeby wschodzącego rynku – podjęliśmy decyzję, aby sporządzić bardzo korzystną ofertę świadczenia usług graficznych dla firm z miasta Dukla . Przeciwności losu pojawiające się na rynku są zawrotnie wysokie, natomiast dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz olbrzymiej sumy zrealizowanych projektów graficznych, udało nam się opracować doskonałe rozwiązanie.

Już dość dawno temu zauważyliśmy, że drogi z którymi mają do czynienia osoby zdecydowane by zlecić usługę projektową, bardzo często są przytłaczająco długie i wymagające, a wobec tego w sposób bezpowrotny marnują spore ilości czasu, który poświęcany jest na znalezienie właściwego wykonawcy, który zobowiąże się do realizacji zadania. Jest to naprawdę bardzo ważne, ponieważ odpowiednio uzdolnionych grafików najzwyczajniej brakuje – z tego powodu najwłaściwszym wyborem jest powierzenie zaufania kompetentnym ekspertom w swoim fachu.

Usługi graficzne Dukla

Sklep wykonujący usługi graficzne – pierwsze takie rozwiązanie w Polsce

Tworząc niebywale doświadczoną załogę i rozumiejąc zapotrzebowania aktualnego rynku projektów graficznych, zdecydowaliśmy aby wcielić zupełnie nowe i bardzo nieszablonowe rozwiązanie, którego nikt jak dotąd nie zastosował. Rozwiązaniem tym jest sklep z usługami graficznymi, jakiemu przyznaliśmy miano Grafikomat.

Na jakiej podstawie sklep zapewniający usługi projektowe miałby być innowacyjnym rozwiązaniem? Nie jest to skomplikowane – gdyż nikt czegoś tego typu nie przedstawił, lękając się o nieumiejętne wycenienie usług. My – jako wykwalifikowani graficy – nie przejmujemy się jeśli chodzi o takie komplikacje, bo bardzo dobrze znamy własne predyspozycje i zdajemy sobie sprawę ile roboczogodzin musimy przeznaczyć na dany proces projektowania graficznego. Dzięki temu raz skalkulowana usługa zaprojektowania grafiki niemal zawsze pozostaje już na niezmiennym poziomie, a w przypadku gdyby coś jednak uległo modyfikacji, nie wpłynie to na dane zamówienie, bo kupujący uzyska wówczas swój projekt graficzny w cenie, w jakiej go kupił.

Jeśli potrzebujesz zamówić projektowanie graficzne, to nie musisz zamartwiać się już poszukiwaniami wykonawcy, ponieważ w naszym systemie zakupowym z usługami graficznymi zorganizujesz to w bardzo prosty sposób, wybierając i kupując daną usługę graficzną. Grafikomat może zaopatrywać niemal cały świat, a w tym także miasto Dukla , a zatem nasze usługi projektowe możesz zamówić w łatwy sposób, bez ruszania się z miejsca pracy.

Nasze realizacje

 

Niesamowite, czyż nie? Oczywiście! A to jest zaledwie maleńka część naszych realizacji – jeśli masz ochotę zobaczyć resztę naszych prac kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Nasza oferta na świadczenie usług graficznych

Oferowanie usług z zakresu projektowania graficznego jest naprawdę obszernym pojęciem i zważywszy na to mógłbyś zapytać, co tak naprawdę robimy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt wizytówki i teraz pytasz samego siebie, czy Grafikomat zdoła Ci w tym pomóc? Nasza odpowiedź: ależ oczywiście. Dlaczego? Ponieważ jest to projektowanie graficzne, a tym jest nasza praca. Przygotowanie projektów graficznych, których Tobie potrzeba nie jest wyzwaniem.

Jasnym jest, że to tylko jedna z wielu usług graficznych, którymi jesteśmy w stanie się dla Ciebie zająć, a z pewnością masz zapotrzebowanie na dużo więcej niż tylko jeden jedyny projekt graficzny. Dobrze rozumiemy, iż poszukując projektanta graficznego chcesz, aby ewentualna oferta była jak najbardziej obszerna i kompleksowa, ponieważ nie masz chwili na poszukiwanie kilku grafików i preferujesz zlecić wszystko jednemu grafikowi. Z tego też powodu śmiało deklarujemy, że jeśli mowa jest o usługach graficznych to możemy zrobić praktycznie wszystko, czego potrzebujesz, a niżej prezentujemy wykaz usług, którymi między innymi, możemy się dla Ciebie zająć:

 • Projektowanie gazetek promocyjnych
 • Projektowanie grafik dla Social Media
 • Projektowanie identyfikacji marki
 • Projektowanie katalogów np. odzieżowych
 • Projektowanie logotypów
 • Projektowanie opakowań firmowych
 • Projektowanie afiszów reklamowych
 • Projektowanie siatek reklamowych
 • Projektowanie ulotek
 • Projektowanie wizytówek
 • Projektowanie banerów
 • Projektowanie gadżetów reklamowych
 • Projektowanie grafik na potrzeby Facebook Ads
 • Projektowanie grafik na potrzeby reklam Google
 • Projektowanie grafik dla stron firmowych Facebook
 • Projektowanie kampanii promocyjnych
 • Projektowanie reklam wielkogabarytowych
 • Projektowanie sklepów internetowych
 • Projektowanie systemów wystawienniczych np. Potykaczy
 • Projektowanie okien wystawowych

Nasza oferta jest bardzo bogata i obszerna, i możesz być pewien, że w każdym z tych przypadków podejdziemy do zlecenia poważnie i profesjonalnie, ponieważ zajmujemy się branżą graficzną od bardzo dawna i doskonale wiemy, że profesjonalne podejście to podstawa.

Tak o nas mówią nasi klienci

Każdy chyba wie jak to jest kiedy nagle potrzebuje nowej wizytówki, bo stara się zestarzała albo po prostu taki ma kaprys. Dzwonienie, pytanie, pisanie e-maili – to wszystko zajmuje czas. Na Grafikomat trafiłem przypadkiem, bo ktoś coś kiedyś gdzieś powiedział, że kupił sobie usługę projektowania. Wszedłem na stronę sklepu i faktycznie, tutaj można kupić usługi grafików jak w każdym innym sklepie. I co zrobiłem? Kupiłem sobie zaprojektowanie wizytówki i mam nowiutką, świeżutką wizytówkę.
– Kacper

Pracuję dla agencji reklamowej, mamy sporo zamówień na drobne graficzne rzeczy – a to smycz, a to długopis albo jakaś grafika na Facebooka. Niby proste, ale zajmują czas, bo jednak grafik musi wszystko odpowiednio ustawić. Zdarza nam się robić outsourcing takich prostych projektów, ale pierwszy raz cały proces przebiegł tak bezproblemowo. A zaoszczędzony czas? Bezcenny. 🙂
– Martyna

Zamawiam dużo gazetek reklamowych – takich, które widzicie w marketach spożywczych i nie tylko – zapotrzebowanie jest duże, bo aktualizacje są częste, a dział graficzny i drukarnie się nie wyrabiają. W takiej sytuacji właśnie trafiłem na Grafikomat. Panowie (a może też Panie) zaprojektowali mi nowy wygląd takiej gazetki – chociaż na początku o tym nie myślałem, ale uznałem, że w sumie czemu nie – projekt otrzymałem bardzo szybko i wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Możliwe, że aktualizację też zlecę, bo Grafikomat działa naprawdę sprawnie i nie muszę długo czekać, a to ważne, bo jak jest obsuwa to aktualizacja przestaje być aktualna.
– Tadeusz

Lekarz nie ma czasu, ale wizytówki potrzebuje. Jak znajdę czas na pisanie e-maili to potem je przegapiam albo w ogóle nie mam odpowiedzi. Tutaj kupiłem projekt i otrzymałem podgląd e-mailem – oczywiście znowu przegapiłem, ale przy braku odpowiedzi z mojej strony otrzymałem wiadomość na telefon, że graficy czekają na wytyczne odnośnie poprawek. Podgląd odnalazłem, poprawek nie było, z miejsca dałem do druku. Polecam.
– Kuba

Jesteś z miasta Dukla ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87