Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Chojna

✅ Nieustannie wzrastający popyt na usługi graficzne dla miasta Chojna powoduje, iż – zważywszy na potrzeby rozwijającego się rynku – podjęliśmy decyzję, aby utworzyć wartościową ofertę na świadczenie usług graficznych dla mieszkańców miasta Chojna . Przeciwności losu pojawiające się na rynku są niepospolicie wysokie, lecz dzięki długookresowemu doświadczeniu oraz dużej liczby zrealizowanych projektów graficznych, zdołaliśmy opracować doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców.

Już dawno zaobserwowaliśmy, że procesy z którymi mają styczność osoby zdeterminowane aby zakupić projekt, bardzo często są zbyt długie i skomplikowane, a wobec tego bezpowrotnie marnują niewyobrażalne ilości czasu, który przeznaczany jest na wytypowanie wykwalifikowanego wykonawcy, który zobowiąże się do realizacji zlecenia. Jest to ponad miarę istotne, ponieważ profesjonalnych grafików rzeczywiście brakuje – z tego powodu najlepszym wyborem jest powierzenie zaufania niezaprzeczalnym profesjonalistom w swoim fachu.

Usługi graficzne Chojna

Sklep świadczący usługi graficzne – pierwsze takie rozwiązanie na świecie

Tworząc niezwykle doświadczoną kadrę i reagując na warunki współczesnego rynku agencji reklamowych, postanowiliśmy wcielić całkiem pionierskie i bardzo innowacyjne rozwiązanie, jakiego nikt do dziś nie zastosował. Rozwiązaniem tym jest e-commerce z projektami graficznymi, któremu przydzieliliśmy nazwę Grafikomat.

Z jakiego powodu sklep świadczący usługi projektowe miałby być niespotykanym dotąd rozwiązaniem? Nie jest to skomplikowane – bo nikt czegoś takiego nie zaproponował, lękając się o złe wycenienie usług. My – doświadczeni graficy – nie przejmujemy się jeśli chodzi o takie komplikacje, ponieważ doskonale znamy własne predyspozycje i zdajemy sobie sprawę ile roboczogodzin musimy przeznaczyć na dany proces projektowania graficznego. Dlatego też pierwotnie wyceniona usługa zaprojektowania grafiki niemal zawsze zostaje już na identycznym poziomie, a w razie sytuacji gdyby coś jednak uległo zmianie, nie wpłynie to na dane zamówienie, gdyż klient uzyska ten projekt graficzny w cenie, w jakiej dokonał zakupu.

Jeśli chcesz zlecić projektowanie graficzne, to nie musisz zamartwiać się już poszukiwaniami wykonawcy, bo w naszym sklepie z usługami graficznymi zorganizujesz to w bardzo łatwy sposób, wskazując i kupując wskazaną usługę graficzną. Nasz E-commerce jest w stanie zaopatrzyć w zasadzie cały kontynent, a w tym także miasto Chojna , wobec czego nasze usługi projektowe możesz zamówić w niekłopotliwy sposób, bez wychodzenia z domu.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

 

Imponujące, co nie? Trudno się nie zgodzić. Jednakże to jest tylko mała część naszych realizacji – jeśli masz ochotę zobaczyć resztę naszych prac kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Nasza propozycja wykonywania usług graficznych

Oferowanie usług w zakresie projektowania graficznego to naprawdę obszerne pojęcie, przez to więc, możesz rozmyślać, czym w ogóle się zajmujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt grafik na potrzeby Google AdWords i teraz pytasz samego siebie, czy Grafikomat sprosta Twoim oczekiwaniom? Odpowiadamy brzmi: tak! Czemu? Ponieważ to usługa graficzna, a tym właśnie się zajmujemy. Wykonanie projektu graficznego, którego Ci potrzeba nie jest dla nas wyzwaniem!

Jasnym jest, że to jedna z wielu usług graficznych, które jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać, a z pewnością potrzebujesz dużo więcej niż tylko jednego jedynego projektu graficznego. Świetnie wiemy, iż szukając projektanta graficznego chcesz, aby ewentualna propozycja była możliwie obszerna z powodu, że nie masz czasu na poszukiwanie innych grafików i wolisz zlecić wszystko w jednym miejscu. I z tej przyczyny śmiało deklarujemy, że jeśli mówimy o usługach graficznych to mamy możliwości, żeby wykonać dosłownie każdy projekt graficzny jakiego potrzebujesz, zaś poniżej przedstawiamy wykaz usług, którymi jesteśmy w stanie się dla Ciebie zająć:

 • Projektujemy gazetki promocyjne
 • Projektujemy grafiki dla Social Mediów
 • Projektujemy branding
 • Projektujemy cenniki
 • Projektujemy logotypy
 • Projektujemy opakowania firmowe
 • Projektujemy afisze
 • Projektujemy torby reklamowe
 • Projektujemy informatory
 • Projektujemy wizytówki
 • Projektujemy banery
 • Projektujemy gadżety reklamowe
 • Projektujemy grafiki na potrzeby Facebook Ads
 • Projektujemy grafiki na potrzeby reklam Google AdWords
 • Projektujemy grafiki dla Fanpageów na Facebooku
 • Projektujemy kampanie reklamowe
 • Projektujemy reklamy wielkogabarytowe
 • Projektujemy serwisy internetowe
 • Projektujemy systemy wystawiennicze np. Standy
 • Projektujemy gabloty sklepowe

Jak zdążyłeś zauważyć nasza oferta jest bardzo bogata i obszerna, i możesz być pewien, iż we wszystkich przypadkach podejdziemy do zadania z należytą rzetelnością i profesjonalizmem, gdyż jesteśmy obecni w tej branży od bardzo dawna i mamy świadomość, że profesjonalizm jest podstawą.

Tak o nas mówią

Chciałem zaprojektować nowe logo – w zasadzie miałem pomysł i szukałem wykonawcy. Znalazłem oczywiście tanie oferty za 50 zł, ale to co otrzymałem po prostu wołało o pomstę do nieba. Może i wyglądało, ale nie mogłem wykorzystać tego tam gdzie potrzebowałem, czyli na materiałach promocyjnych do druku. Usługa Grafikomatu oczywiście kosztowała więcej, ale obsługa jaką otrzymałem była prawdziwie profesjonalna, a logo, które trzeba było projektować od nowa teraz wygląda lepiej i mogę użyć go wszędzie ponieważ projekt jest wykonany w wysokiej rozdzielczości i pięknie się wszędzie wyświetla. Było drożej, ale nie żałuję, ponieważ usługa warta swojej ceny.
– Mariusz

Często potrzebuje większych i mniejszych projektów graficznych na potrzeby internetowe i do druku. Do tej pory korzystałem opcji zaprojektowania czegoś w drukarni, ale jest to raczej problematyczne, bo nie mają pełnego cennika na wszystko czego potrzebuje i jak czasem usłyszę wycenę za proste sprawy, które potem i tak są spieprzone to krew mnie zalewa. A Grafikomat? Tutaj wszystko jest jasne i już wycenione. Jak potrzebowałem czegoś, co nie było wycenione to w pół godziny już miało swoją cenę. Proste projekty mogą kosztować więcej lub mniej, ale co jest bardzo ważne – ZAWSZE dostaje dopracowany produkt. Poprawki się zdarzają to oczywiste, ale finalny efekt jest naprawdę świetny.
– Radosław

Zamawiam dużo gazetek reklamowych – takich, które widzicie w marketach spożywczych i nie tylko – zapotrzebowanie jest duże, bo aktualizacje są częste, a dział graficzny i drukarnie się nie wyrabiają. W takiej sytuacji właśnie trafiłem na Grafikomat. Panowie (a może też Panie) zaprojektowali mi nowy wygląd takiej gazetki – chociaż na początku o tym nie myślałem, ale uznałem, że w sumie czemu nie – projekt otrzymałem bardzo szybko i wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Możliwe, że aktualizację też zlecę, bo Grafikomat działa naprawdę sprawnie i nie muszę długo czekać, a to ważne, bo jak jest obsuwa to aktualizacja przestaje być aktualna.
– Tadeusz

Jestem bardzo zadowolona z usług Grafikomatu. Naprawdę szybka realizacja i praktycznie brak problemów. Współpracowało się naprawdę miło i szczerze mogę polecić ten sklep.
– Jola

Jesteś z miasta Chojna ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87