Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Chmielnik

✅ Nieprzerwanie wzrastające zapotrzebowanie na usługi graficzne dla miasta Chmielnik sprawia, że – odpowiadając na potrzeby wschodzącego rynku – podjęliśmy decyzję, aby sporządzić atrakcyjną ofertę dotyczącą świadczenia usług graficznych dla przedsiębiorców z miasta Chmielnik . Trudności pojawiające się na rynku są ponadprzeciętnie wysokie, natomiast dzięki nastoletniemu doświadczeniu oraz wielkiej liczby wykonanych projektów graficznych, zdołaliśmy wykreować pierwszorzędne rozwiązanie pomocne tej kwestii.

Od dłuższego czasu zaczęliśmy zauważać, że operacje z jakimi muszą się mierzyć osoby zdeterminowane aby zamówić wykonanie projektu, często są przytłaczająco długie i skomplikowane, a tym samym nieodwracalnie marnują niemałe ilości czasu, który tracony jest na odnalezienie wykwalifikowanego wykonawcy, który zobowiąże się do realizacji zlecenia. Jest to niesłychanie istotne, ponieważ zdolnych grafików po prostu brakuje – dlatego też najbardziej właściwym wyborem jest zaufanie bezsprzecznym ekspertom w swojej branży.

Usługi graficzne Chmielnik

Sklep w którym kupisz usługi graficzne – zupełnie nowe podejście do tematu

Tworząc niebywale doświadczony zespół i pojmując potrzeby obecnego rynku projektowania graficznego, zdecydowaliśmy się zainicjować zupełnie pionierskie i bardzo nieszablonowe rozwiązanie, którego nikt jak do tej pory nie zaproponował. Rozwiązaniem tym jest sklep z projektami graficznymi, jakiemu nadaliśmy nazwę własną Grafikomat.

Dlaczego sklep wykonujący usługi projektowe miałby być niespotykanym dotąd rozwiązaniem? Nie jest to trudne do wywnioskowania – ponieważ nikt czegoś w tym stylu nie przedstawił, z lęku o nieumiejętne wycenienie usług. My – jako doświadczeni graficy – nie martwimy się jeśli chodzi o takie sytuacje, bo świetnie znamy własne możliwości i zdajemy sobie sprawę ile roboczogodzin musimy poświęcić na dany proces projektowania graficznego. Dlatego też raz skalkulowana usługa zaprojektowania grafiki praktycznie zawsze zostaje już na identycznym poziomie, a w sytuacji gdyby coś jednak uległo zmianie, nie wpłynie to na dane zamówienie, gdyż kupujący uzyska ten projekt graficzny w koszcie, w jakim dokonał zamówienia.

Jeśli chcesz zlecić projektowanie graficzne, to nie musisz martwić się już poszukiwaniem wykonawcy, ponieważ w naszym systemie sprzedażowym z usługami graficznymi wykonasz to w bardzo łatwy sposób, wskazując i zakupując interesującą Cię usługę graficzną. Grafikomat obsługuje praktycznie cały świat, a w tym również miasto Chmielnik , a więc nasze usługi projektowe masz możliwość zamówić w prosty sposób, bez wychodzenia z domu.

Nasze realizacje

 

Świetnie się prezentuje, czyż nie? Jasne, że tak! Jednakże to jest zaledwie maleńka część naszych osiągnięć – chcąc przejrzeć resztę naszych osiągnięć kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Oferta wykonania usług graficznych

Oferowanie usług z zakresu projektowania graficznego to naprawdę szerokie pojęcie i wówczas mógłbyś zadać pytanie, co my w ogóle oferujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt grafik na Instargram i teraz pytasz samego siebie, czy Grafikomat może sprostać Twoim oczekiwaniom? Nasza odpowiedź brzmi: oczywiście. Czemu? Gdyż jest to usługa graficzna, a tym się trudnimy. Wykonanie grafik, których Ci potrzeba nie jest żadnym wyzwaniem.

Oczywistym jest, że to jedna z wielkiej ilości usług graficznych, które możemy dla Ciebie wykonać, a z całą pewnością potrzebujesz dużo więcej niż zaledwie jednego projektu graficznego. Dobrze wiemy, iż szukając pracowni grafiki komputerowej oczekujesz, iż ewentualna oferta będzie obszerna i kompleksowa, ponieważ nie masz chwili na szukanie innych grafików i wolisz zlecić całą pracę jednemu grafikowi. I z tej przyczyny śmiało deklarujemy, że jeśli idzie o usługi graficzne to mamy możliwości, żeby przygotować praktycznie wszystkie projekty graficzne jakich potrzebujesz, a poniżej prezentujemy wykaz usług, jakimi między innymi, jesteśmy w stanie się dla Ciebie zająć:

 • Projektujemy foldery promocyjne
 • Projektujemy grafiki dla Social Media
 • Projektujemy branding
 • Projektujemy katalogi np. odzieżowe
 • Projektujemy logo
 • Projektujemy opakowania na herbatę
 • Projektujemy plakaty reklamowe
 • Projektujemy siatki reklamowe
 • Projektujemy broszy
 • Projektujemy wizytówki składane
 • Projektujemy banery
 • Projektujemy długopisy
 • Projektujemy grafiki na potrzeby reklam na Facebooka
 • Projektujemy grafiki na potrzeby reklam Google
 • Projektujemy grafiki na potrzeby Fanpage
 • Projektujemy kampanie reklamowe
 • Projektujemy reklamy wielkopowierzchniowe
 • Projektujemy serwisy internetowe
 • Projektujemy systemy reklamowe np. Ścianki
 • Projektujemy okna wystawowe

Nasza oferta jest bardzo bogata i obszerna, i możesz być pewien, że w każdym z tych przypadków podejdziemy do zadania rzetelnie i bardzo profesjonalnie, ponieważ pracujemy w tej branży od jakiegoś czasu i mamy świadomość, że profesjonalizm jest podstawą.

Poznaj opinie naszych klientów

Długo szukałam firmy do stałej współpracy, gdzie proces zamawiania i realizacji będzie maksymalnie uproszczony. Prowadzę działalność i szczerze powiedziawszy nie mam czasu, aby wysyłać e-maile i czekać, aż ktoś się zlituje i odpisze – co prawda mam od tego ludzi, ale tak czy siak to zawsze trawiło nam spore ilości czasu. Grafikomat rozwiązuje ten problem – wchodzę na stronę sklepu, wybieram projektowanie, które mnie interesuje, klikam, płacę i po dwóch dniach mam.
– Anna

Często potrzebuje większych i mniejszych projektów graficznych na potrzeby internetowe i do druku. Do tej pory korzystałem opcji zaprojektowania czegoś w drukarni, ale jest to raczej problematyczne, bo nie mają pełnego cennika na wszystko czego potrzebuje i jak czasem usłyszę wycenę za proste sprawy, które potem i tak są spieprzone to krew mnie zalewa. A Grafikomat? Tutaj wszystko jest jasne i już wycenione. Jak potrzebowałem czegoś, co nie było wycenione to w pół godziny już miało swoją cenę. Proste projekty mogą kosztować więcej lub mniej, ale co jest bardzo ważne – ZAWSZE dostaje dopracowany produkt. Poprawki się zdarzają to oczywiste, ale finalny efekt jest naprawdę świetny.
– Radosław

Prowadzę profile firmowe w mediach społecznościowych, zapotrzebowanie na grafiki jest zawsze i nie zawsze sam mam na to czas. Wtedy właśnie muszę szukać pomocy – mogę dać ogłoszenie albo popytać na grupach i się udaje kogoś znaleźć, ale zdarza się, że się wykruszą albo nie trzymają terminu. Z Grafikomatem nie ma tego problemu. Nie wyrabiam się i potrzebuje 10 grafik do końca tygodnia? Luz blus i poziomki, zamawiam i mam nawet szybciej niż do końca tygodnia.
– Przemysław

Zamówiłam w Grafikomacie całą identyfikację mojej marki i jestem naprawdę zadowolona. Propozycję projektów otrzymałam już po dwóch dniach, oczywiście poprawek dużo, bo marka to coś, co będzie symbolizować i kojarzyć się z produktem, więc musi być wszystko perfekcyjnie. Otrzymałam również fachową pomoc i doradztwo – okazało się, że nie wszystkie moje pomysły będą dobrze wyglądać w rzeczywistości. W każdym razie efekt końcowy jest powalający za co bardzo dziękuję.
– Asia

Jesteś z miasta Chmielnik ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87