Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Chełm

✅ Stale wzrastające zapotrzebowanie jeśli chodzi o usługi graficzne dla miasta Chełm sprawia, że – zważywszy na potrzeby wschodzącego rynku – podjęliśmy decyzję, aby opracować bardzo atrakcyjną ofertę na świadczenie usług graficznych dla ludzi z miasta Chełm . Trudności z którymi boryka się rynek są niepospolicie wysokie, lecz dzięki długookresowemu doświadczeniu i dużej liczby utworzonych projektów graficznych, zdołaliśmy wypracować idealne rozwiązanie.

Już wiele lat temu zaobserwowaliśmy, że drogi z jakimi muszą się mierzyć osoby zdeterminowane aby zamówić projekt, potrafią być bardzo wyczerpujące i złożone, a tym samym w sposób bezpowrotny marnują niemałe ilości czasu, który poświęcany jest na odnalezienie właściwego wykonawcy, który podejmie się realizacji projektu. Jest to szczególnie istotne, ponieważ zdolnych grafików najzwyczajniej brakuje – z tego powodu najbardziej właściwym wyborem jest powierzenie zaufania bezsprzecznym ekspertom w swoim fachu.

Usługi graficzne Chełm

Sklep w którym kupisz usługi graficzne – pierwsze takie rozwiązanie na świecie

Tworząc niebywale doświadczony zespół i reagując na warunki współczesnego rynku projektowania graficznego, postanowiliśmy zainicjować kompletnie nowe i bardzo nieszablonowe rozwiązanie, którego nikt do tej pory nie zaimplementował. Rozwiązaniem tym jest e-commerce z usługami graficznymi, któremu nadaliśmy nazwę Grafikomat.

Z jakiego powodu sklep świadczący usługi graficzne miałby być nowym rozwiązaniem? To banalne – gdyż nikt czegoś w tym stylu nie przedstawił, lękając się o niepoprawne wycenienie usług. My – jako doświadczeni projektanci – nie niepokoimy się jeśli chodzi o takie komplikacje, ponieważ bardzo dobrze znamy nasze możliwości i wiemy ile roboczogodzin musimy przeznaczyć na dany proces tworzenia graficznego. Wobec tego pierwotnie wyceniona usługa stworzenia grafiki prawie zawsze utrzymuje się już na stałym poziomie, a w przypadku gdyby coś jednak uległo zmianie, nie wpłynie to na dany zakup, gdyż klient uzyska ten projekt graficzny w kwocie, w jakiej dopełnił zamówienia.

Jeśli potrzebujesz zamówić projektowanie graficzne, to nie musisz martwić się już poszukiwaniami oferenta, bo w naszym systemie sprzedażowym z usługami graficznymi zorganizujesz to w bardzo prosty sposób, wybierając i kupując interesującą Cię usługę graficzną. Nasz E-commerce obsługuje praktycznie cały kraj, a w tym także miasto Chełm , wobec czego nasze usługi projektowania graficznego możesz zamówić w szybki sposób, bez opuszczania miejsca zamieszkania.

Sprawdź nasze realizacje

 

Nieźle, prawda? Trudno się nie zgodzić! Jednakże to zaledwie maleńka część naszych projektów – jeśli masz ochotę zapoznać się z resztą naszych realizacji kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Oferta na wykonanie usług graficznych

Wykonywanie usług w zakresie projektowania graficznego to naprawdę obszerne pojęcie, więc w związku z tym mógłbyś zapytać, co my w ogóle oferujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt ulotki reklamowej i teraz zadajesz sobie pytanie, czy Grafikomat mógłby sprostać zadaniu? Odpowiedź to: ależ oczywiście! Czemu? Ponieważ to usługa graficzna i właśnie tym jest nasza praca. Przygotowanie grafik, których potrzebujesz nie jest dla nas żadnym wyzwaniem.

Jasnym jest, że to jedna z dużej ilości usług graficznych, jakie możemy dla Ciebie wykonać, a z całą pewnością masz zapotrzebowanie na więcej niż tylko jeden jedyny projekt graficzny. Świetnie rozumiemy, iż poszukując studia graficznego chcesz, aby ewentualna propozycja była jak najbardziej obszerna i kompleksowa z takiego powodu, że nie wolnej masz chwili na poszukiwanie innych grafików i preferujesz zrobić wszystko w jednej firmie. Z tego też powodu śmiało deklarujemy, że jeśli mowa jest o usługach graficznych to mamy możliwości, żeby zrobić praktycznie wszystkie projekty graficzne których potrzebujesz, a niżej przedstawiamy wykaz usług, które między innymi, jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać:

 • Projekty gazetek promocyjnych
 • Projekty grafik na potrzeby Social Mediów
 • Projekty brandingu
 • Projekty cenników
 • Projekty logotypów
 • Projekty opakowań produktowych
 • Projekty plakatów reklamowych
 • Projekty siatek reklamowych
 • Projekty broszur reklamowych
 • Projekty wizytówek
 • Projekty banerów reklamowych
 • Projekty gadżetów reklamowych
 • Projekty grafik dla Facebook Ads
 • Projekty grafik na potrzeby reklam Google Ads
 • Projekty grafik na potrzeby kanałów YouTube
 • Projekty kampanii reklamowych
 • Projekty reklam wielkogabarytowych
 • Projekty serwisów informacyjnych
 • Projekty systemów reklamowych np. Rollupów
 • Projekty okien wystawowych

Jak widzisz nasza oferta jest bardzo bogata i obszerna, i możesz być pewien, iż we wszystkich wymienionych przypadkach podejdziemy do zadania poważnie i profesjonalnie, ponieważ pracujemy w branży graficznej od bardzo dawna i wiemy, że profesjonalne podejście to podstawa.

Poznaj opinie o nas

Długo szukałam firmy do stałej współpracy, gdzie proces zamawiania i realizacji będzie maksymalnie uproszczony. Prowadzę działalność i szczerze powiedziawszy nie mam czasu, aby wysyłać e-maile i czekać, aż ktoś się zlituje i odpisze – co prawda mam od tego ludzi, ale tak czy siak to zawsze trawiło nam spore ilości czasu. Grafikomat rozwiązuje ten problem – wchodzę na stronę sklepu, wybieram projektowanie, które mnie interesuje, klikam, płacę i po dwóch dniach mam.
– Anna

Pracuję dla agencji reklamowej, mamy sporo zamówień na drobne graficzne rzeczy – a to smycz, a to długopis albo jakaś grafika na Facebooka. Niby proste, ale zajmują czas, bo jednak grafik musi wszystko odpowiednio ustawić. Zdarza nam się robić outsourcing takich prostych projektów, ale pierwszy raz cały proces przebiegł tak bezproblemowo. A zaoszczędzony czas? Bezcenny. 🙂
– Martyna

Zamawiam dużo gazetek reklamowych – takich, które widzicie w marketach spożywczych i nie tylko – zapotrzebowanie jest duże, bo aktualizacje są częste, a dział graficzny i drukarnie się nie wyrabiają. W takiej sytuacji właśnie trafiłem na Grafikomat. Panowie (a może też Panie) zaprojektowali mi nowy wygląd takiej gazetki – chociaż na początku o tym nie myślałem, ale uznałem, że w sumie czemu nie – projekt otrzymałem bardzo szybko i wykonany zgodnie z oczekiwaniami. Możliwe, że aktualizację też zlecę, bo Grafikomat działa naprawdę sprawnie i nie muszę długo czekać, a to ważne, bo jak jest obsuwa to aktualizacja przestaje być aktualna.
– Tadeusz

Lekarz nie ma czasu, ale wizytówki potrzebuje. Jak znajdę czas na pisanie e-maili to potem je przegapiam albo w ogóle nie mam odpowiedzi. Tutaj kupiłem projekt i otrzymałem podgląd e-mailem – oczywiście znowu przegapiłem, ale przy braku odpowiedzi z mojej strony otrzymałem wiadomość na telefon, że graficy czekają na wytyczne odnośnie poprawek. Podgląd odnalazłem, poprawek nie było, z miejsca dałem do druku. Polecam.
– Kuba

Jesteś z miasta Chełm ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87