Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Biały Bór

✅ Niezmiennie narastające zapotrzebowanie na usługi graficzne dla miasta Biały Bór powoduje, że – z uwagi na potrzeby wschodzącego rynku – podjęliśmy decyzję, aby sporządzić bardzo atrakcyjną ofertę dotyczącą świadczenia usług graficznych dla przedsiębiorstw z miasta Biały Bór . Przeciwności losu z którymi boryka się rynek są zawrotnie wysokie, ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej sumy zrealizowanych projektów graficznych, udało nam się wypracować idealne rozwiązanie dla firm.

Już wiele lat temu zaobserwowaliśmy, że procesy z jakimi muszą się mierzyć osoby zdeterminowane aby zlecić projekt graficzny, często są bardzo wyczerpujące i skomplikowane, a wobec tego bezpowrotnie marnują niewyobrażalne ilości czasu, który poświęcany jest na wyszukanie właściwego wykonawcy, który podejmie się realizacji zlecenia. Jest to ponad miarę istotne, ponieważ profesjonalnych grafików rzeczywiście brakuje – dlatego też najbardziej właściwym wyborem jest zaufanie sprawdzonym profesjonalistom w swoim fachu.

Usługi graficzne Biały Bór

Sklep świadczący usługi projektowania graficznego – takiego czegoś jeszcze nie było

Tworząc niesamowicie doświadczoną załogę i spostrzegając potrzeby współczesnego rynku usług graficznych, postanowiliśmy aby zainicjować zupełnie nowatorskie i bardzo innowacyjne rozwiązanie, którego nikt jeszcze dotąd nie zaoferował. Rozwiązaniem tym jest e-commerce z usługami graficznymi, jakiemu daliśmy nazwę własną Grafikomat.

Na jakiej podstawie sklep świadczący usługi projektowe miałby być nowym rozwiązaniem? Nie jest to trudne do wywnioskowania – gdyż nikt takiego czegoś nie wykonał, w związku z obawą o niepoprawne wycenienie usług. My – jako doświadczeni projektanci – nie obawiamy się o takie niespodzianki, ponieważ świetnie znamy własne możliwości i wiemy ile roboczogodzin musimy włożyć w dany proces projektowania graficznego. Z tego powodu też pierwotnie oszacowana usługa utworzenia grafiki prawie zawsze pozostaje już na stałym poziomie, a w sytuacji gdyby coś jednak uległo zmianie, nie wpłynie to na dane zamówienie, gdyż zamawiający uzyska swój projekt graficzny w cenie, w jakiej go zakupił.

Jeśli chcesz zlecić projektowanie graficzne, to nie musisz denerwować się już poszukiwaniem wykonawcy, ponieważ w naszym systemie sprzedażowym z usługami graficznymi dopniesz swego w bardzo prosty sposób, wskazując i zakupując daną usługę graficzną. Nasz sklep jest w stanie zaopatrzyć w zasadzie cały świat, a w tym również miasto Biały Bór , a więc nasze usługi projektowe masz możliwość zamówić w łatwy sposób, bez wychodzenia z domu.

Portfolio

 

Robi wrażenie, czyż nie? Trudno się nie zgodzić! Jednakże to tylko maleńka część naszych prac – chcąc zobaczyć resztę naszych projektów kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Nasza propozycja świadczenia usług graficznych

Świadczenie usług z dziedziny projektowania graficznego to naprawdę szeroki temat, więc zważywszy na to możesz zadać pytanie, co my w ogóle oferujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt banerów reklamowych i teraz możesz pytać samego siebie, czy Grafikomat sprosta Twoim oczekiwaniom? Nasza odpowiedź to: oczywiście! Czemu? Dlatego iż będzie to usługa graficzna i tym właśnie jest nasza praca. Przygotowanie projektów, których Tobie potrzeba nie jest dla nas żadnym wyzwaniem!

Oczywistym jest, że to jedna z dużej ilości usług graficznych, które damy radę dla Ciebie wykonać, a na pewno masz zapotrzebowanie na dużo więcej niż zaledwie jeden jedyny projekt graficzny. Dobrze wiemy, że poszukując designera graficznego oczekujesz, iż ewentualna oferta będzie obszerna z takiej przyczyny, że nie masz chwili na poszukiwanie kilku grafików i preferujesz zlecić wszystko jednemu wykonawcy. Dlatego też śmiało deklarujemy, że jeśli chodzi o usługi graficzne to mamy możliwości, aby przygotować praktycznie wszystkie projekty graficzne jakich potrzebujesz, zaś niżej prezentujemy listę usług, którymi możemy się dla Ciebie zająć:

 • Projekty folderów promocyjnych
 • Projekty grafik na potrzeby mediów społecznościowych
 • Projekty identyfikacji marki
 • Projekty katalogów produktowych
 • Projekty logo
 • Projekty opakowań gastronomicznych
 • Projekty afiszów
 • Projekty reklamówek foliowych
 • Projekty informatorów turystycznych
 • Projekty wizytówek
 • Projekty banerów
 • Projekty kubków firmowych
 • Projekty grafik dla Facebook Ads
 • Projekty grafik na potrzeby reklam Google
 • Projekty grafik dla sklepów internetowych
 • Projekty kampanii promocyjnych
 • Projekty reklam wielkopowierzchniowych
 • Projekty serwisów informacyjnych
 • Projekty systemów na targi np. Ściankek
 • Projekty okien wystawowych

Jak zdążyłeś zauważyć nasza oferta jest bardzo bogata i obszerna, i możesz mieć pewność, że we wszystkich wymienionych przypadkach podejdziemy do zadania rzetelnie i bardzo profesjonalnie, gdyż pracujemy w branży graficznej od jakiegoś czasu i mamy świadomość, że profesjonalizm jest niezmiernie ważny.

Poznaj opinie naszych klientów

Chciałem zaprojektować nowe logo – w zasadzie miałem pomysł i szukałem wykonawcy. Znalazłem oczywiście tanie oferty za 50 zł, ale to co otrzymałem po prostu wołało o pomstę do nieba. Może i wyglądało, ale nie mogłem wykorzystać tego tam gdzie potrzebowałem, czyli na materiałach promocyjnych do druku. Usługa Grafikomatu oczywiście kosztowała więcej, ale obsługa jaką otrzymałem była prawdziwie profesjonalna, a logo, które trzeba było projektować od nowa teraz wygląda lepiej i mogę użyć go wszędzie ponieważ projekt jest wykonany w wysokiej rozdzielczości i pięknie się wszędzie wyświetla. Było drożej, ale nie żałuję, ponieważ usługa warta swojej ceny.
– Mariusz

Nie spotkałam się jeszcze z tego typu sklepem i nie wiedziałam właściwie jak to działa, ale obsługa wytłumaczyła mi wszystko przez e-mail i udało mi się kupić usługę projektowania, której potrzebowałam. Zachęciło mnie bogate portfolio i całkiem sprawna komunikacja. Mogę śmiało polecić Grafikomat.
– Ewa

Prowadzę profile firmowe w mediach społecznościowych, zapotrzebowanie na grafiki jest zawsze i nie zawsze sam mam na to czas. Wtedy właśnie muszę szukać pomocy – mogę dać ogłoszenie albo popytać na grupach i się udaje kogoś znaleźć, ale zdarza się, że się wykruszą albo nie trzymają terminu. Z Grafikomatem nie ma tego problemu. Nie wyrabiam się i potrzebuje 10 grafik do końca tygodnia? Luz blus i poziomki, zamawiam i mam nawet szybciej niż do końca tygodnia.
– Przemysław

Lekarz nie ma czasu, ale wizytówki potrzebuje. Jak znajdę czas na pisanie e-maili to potem je przegapiam albo w ogóle nie mam odpowiedzi. Tutaj kupiłem projekt i otrzymałem podgląd e-mailem – oczywiście znowu przegapiłem, ale przy braku odpowiedzi z mojej strony otrzymałem wiadomość na telefon, że graficy czekają na wytyczne odnośnie poprawek. Podgląd odnalazłem, poprawek nie było, z miejsca dałem do druku. Polecam.
– Kuba

Jesteś z miasta Biały Bór ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87