Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Projekty graficzne – Kórnik

Masz potrzebę aby zlecić projektowanie graficznie? Kórnik jest jednym z wielu miast, gdzie zapotrzebowane na usługi projektowe jest szczególnie duże, dlatego postanowiliśmy utworzyć ofertę, sprofilowaną w szczególności do osób zamieszkałych w tej miejscowości. Poprzez nasz sklep w wygodny sposób zlecisz przygotowanie projektów m.in. banerów, katalogów, koszulek, czy nawet logotypów. U nas znajdziesz całe mnóstwo usług pod postacią produktów, które w kilka chwil będziesz mógł przesłać nam do finalizacji. Działamy z niespotykaną szybkością i nie regulujemy limitu poprawek, przez co zawsze możesz być pewien, że końcowy efekt będzie dostosowany do Twoich oczekiwań.

Projektowanie graficzne Kórnik

Jak wygląda projektowanie graficzne?

Realizację rozpoczynamy korzystając z wytycznych, które przekazuje zamawiający. Kładziemy nacisk aby nasze projekty były niebanalne, w czym pomaga nam wieloletnie doświadczenie w działalności reklamowej. Największą przyjemność ze wszystkich usług jakie świadczymy sprawia nam projektowanie graficzne. Kórnik to nie jedyne miejsce, gdzie zdobyliśmy serca klientów. Obsługujemy w gruncie rzeczy wszystkie regiony w kraju, ale także znaczną ilość przedsiębiorców ogólnoświatowych. Mamy świadomość jak kluczowe znaczenie odgrywa więź z klientem, w związku z czym każde z zamówień traktujemy niezależnie i troszczymy się o klasę naszej obsługi.

Zamawiając na grafikomacie masz pewność, że kupujesz wysokiej jakości projekty graficzne. Kórnik cechuje wyraźne zainteresowanie współpracą w tym zakresie, co może być związane z faktem, że na lokalnym rynku można spotkać się z dużym zapotrzebowaniem na agencje projektowe. Tutaj z pomocą zjawiamy się my – przygotowani do akcji.

Jesteś z miasta Kórnik ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87