Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Projekty graficzne – Bochnia

Chcesz zlecić projektowanie graficznie? Bochnia to miejscowość, gdzie zapotrzebowane na podobne usługi jest szczególnie duże, stąd postanowiliśmy przygotować ofertę, skierowaną specjalnie do firm wywodzących się z tej miejscowości. Poprzez nasz system w szybki sposób zlecisz stworzenie projektów m.in. ulotek, opakowań, kubków, czy nawet logo. U nas znajdziesz ogromną ilość usług w formie produktów, które w kilka chwil będziesz mógł przesłać nam do finalizacji. Działamy ekspresowo i nie ustalamy limitu modyfikacji, w związku z czym zawsze możesz mieć pewność, że otrzymany efekt będzie zgodny z Twoim gustem.

Projektowanie graficzne Bochnia

Jak wygląda projektowanie graficzne?

Pracę rozpoczynamy kierując się wytycznymi, które dostarcza kupujący. Zwracamy szczególną uwagę aby nasze projekty były wyjątkowe, w czym pomaga nam nastoletnie doświadczenie jako studio kreatywne. Nic nie sprawia nam takiej radości, jak projektowanie graficzne. Bochnia to nie jedyna miejscowość, gdzie zdobyliśmy serca klientów. Obsługujemy tak naprawdę wszystkie województwa w kraju, jak i znaczną ilość przedsiębiorców ogólnoeuropejskich. Mamy świadomość jak kluczowe znaczenie spełnia kontakt z klientem, w związku z czym każde z zamówień traktujemy z indywidualnym podejściem i dbamy o klasę naszej obsługi.

Zamawiając w naszym sklepie masz gwarancję, że otrzymasz wysokiej jakości projekty graficzne. Bochnia cechuje silne zainteresowanie współpracą w tym zakresie, co może być związane z faktem, że na terenie miasta panuje deficyt na studia graficzne. Tutaj z pomocną dłonią pojawiamy się my – w gotowości do akcji.

Jesteś z miasta Bochnia ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87