Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Projekty graficzne – Bardo

Interesuje Cię projektowanie graficznie? Bardo to miejscowość, gdzie zapotrzebowane jest naprawdę pokaźne, stąd postanowiliśmy skomponować ofertę, wycelowaną zwłaszcza do osób zamieszkałych w tej miejscowości. Dzięki naszemu systemowi komfortowo zlecisz utworzenie projektów m.in. banerów, opakowań, toreb, a nawet identyfikacji wizualnych. U nas znajdziesz dziesiątki usług w postaci produktów, które w kilka chwil będziesz mógł przesłać nam do finalizacji. Działamy z niespotykaną szybkością i nie ustalamy limitu poprawek, przez co zawsze możesz być pewien, że końcowy efekt będzie zgodny z Twoim gustem.

Projektowanie graficzne Bardo

Jak wygląda projektowanie graficzne?

Tworzenie rozpoczynamy korzystając z wytycznych, które dołącza do zamówienia zlecający. Kładziemy nacisk aby nasze projekty były wyjątkowe, w czym pomaga nam kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej. Najbardziej pasjonuje nas projektowanie graficzne. Bardo to nie jedyna miejscowość, gdzie pozyskaliśmy serca klientów. Obsługujemy w gruncie rzeczy wszystkie województwa w kraju, ale również sporą ilość przedsiębiorców ogólnoeuropejskich. Mamy świadomość jak ważne znaczenie odgrywa więź z klientem, dlatego każde z zamówień traktujemy indywidualnie i troszczymy się o klasę naszej obsługi.

Zamawiając na grafikomacie masz gwarancję, że uzyskasz wysokiej jakości projekty graficzne. Bardo cechuje silne zainteresowanie współpracą w tym zakresie, co może być powiązane z faktem, że na lokalnym rynku widać wyraźny deficyt na studia graficzne. Tutaj na ratunek zjawiamy się my – gotowi do współpracy.

Jesteś z miasta Bardo ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87