Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy w oczach potencjalnego klienta, zwiększa szansę na owocną współpracę. Na taki wizerunek mogą wpływać m.in. notesy, które dzięki unikalnej grafice, będą odpowiednią reklamą dla Twojej branży.

Notes reklamowy to doskonały nośnik reklamy, nawet dla tych najbardziej wymagających

W naszym asortymencie oferujemy szeroki wybór notatników w atrakcyjnych cenach. Notes możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie – do pracy, na rozmowę z klientem, na rozmowę biznesową.

Projekt notesu można zakupić zarówno w wariancie dla wersji bez okładki, jak i z okładką. To od Ciebie zależy czy przy procesie twórczym zostaną wykorzystane dodatkowe grafiki i zdjęcia, czy ma być on bardziej minimalistyczny.

Na każdy notes oferujemy profesjonalną usługę naniesienia, przy użyciu najnowocześniejszych technik drukarskich, logotypu bądź hasła reklamowego firmy. To od Ciebie zależy, czy notes ma być bardziej minimalistyczny czy wprost przeciwnie.

Pamiętaj! Notesy reklamowe pomogą Ci zbudować świadomość marki wśród klientów. W określony sposób wpływają na zachowania i preferencje klienta.

Wszystkie projekty przesyłamy do akceptacji klienta. Po ich zatwierdzeniu przesyłamy edytowalne pliki ze spadami, które z powodzeniem będziesz mógł przekazać swojej drukarni. Możesz również skorzystać z naszych usług drukarskich, które znajdziesz na stronie Diamond Druk, skąd zamówisz wydruki z darmową dostawą na terenie całej Polski.

Nasz sklep oferuje notesy takie jak:

1. Notes bez okładki A4

2. Notes bez okładki A5

3. Notes bez okładki A6

4. Notes bez okładki DL

5. Notes kelnerski bez okładki A6

6. Notes kelnerski bez okładki DL

7. Notes kelnerski z okładką A6

8. Notes kelnerski z okładką DL

9. Notes spiralowany A4

10. Notes spiralowany A5

11. Notes spiralowany A6

12. Notes z okładką A4

13. Notes z okładką A5

14. Notes z okładką A6

15. Notes z okładką DL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *