Sklep z usługami graficznymi nr 1 w Polsce.

Sklep z usługami graficznymi numer 1 w Polsce. Szybkie i profesjonalne projekty
poland

Usługi graficzne – Sztum

✅ Stale wzrastające zapotrzebowanie jeśli chodzi o usługi graficzne dla miasta Sztum sprawia, iż – z uwagi na potrzeby rozwijającego się rynku – podjęliśmy decyzję, aby przygotować wartościową ofertę na świadczenie usług graficznych dla firm z miasta Sztum . Wymagania pojawiające się na rynku są zawrotnie wysokie, natomiast dzięki nastoletniemu doświadczeniu oraz wielkiej sumy utworzonych projektów graficznych, udało nam się wypracować doskonałe rozwiązanie.

Już jakiś czas temu zaobserwowaliśmy, że procesy przez które muszą przejść osoby zainteresowane aby zamówić projekt graficzny, często są zbyt długie i złożone, a tym samym w sposób bezpowrotny marnują niemałe ilości czasu, który przeznaczany jest na wytypowanie odpowiedniego wykonawcy, który zobowiąże się do realizacji usługi. Jest to naprawdę bardzo ważne, ponieważ odpowiednio uzdolnionych grafików najzwyczajniej brakuje – dlatego też najrozsądniejszym wyborem jest zaufanie niekwestionowanym zawodowcom w swojej branży.

Usługi graficzne Sztum

Miejsce w którym kupisz projekty graficzne – takiego czegoś jeszcze nikt nie zrobił

Stanowiąc niezwykle doświadczoną załogę i reagując na zasady aktualnego rynku agencji reklamowych, zdecydowaliśmy się wdrożyć zupełnie nowe i bardzo nieszablonowe rozwiązanie, jakiego nikt do tej pory nie zaimplementował. Rozwiązaniem tym jest e-commerce z usługami graficznymi, jakiemu przyznaliśmy nazwę własną Grafikomat.

Dlaczegoż sklep oferujący usługi graficzne miałby być świeżym rozwiązaniem? To bardzo proste – ponieważ nikt takiego czegoś nie zaproponował, z obawy o niepoprawne wycenienie usług. My – jako doświadczeni projektanci – nie niepokoimy się jeśli chodzi o takie niespodzianki, ponieważ bardzo dobrze znamy własne predyspozycje i wiemy ile roboczogodzin musimy przeznaczyć na dany proces projektowania graficznego. Dzięki temu raz oszacowana usługa zaprojektowania grafiki prawie zawsze pozostaje już na identycznym poziomie, a jeśli już coś jednak uległo zmianie, nie wpłynie to na daną transakcję, gdyż klient otrzyma ten projekt graficzny w cenie, w jakiej dopełnił zamówienia.

Jeżeli chciałbyś zamówić projektowanie graficzne, to nie musisz martwić się już poszukiwaniem realizatora, bo w naszym systemie zakupowym z usługami graficznymi zorganizujesz to w bardzo prosty sposób, wybierając i zamawiając daną usługę graficzną. Nasz sklep jest w stanie zaopatrzyć niemal cały świat, a w tym także miasto Sztum , więc nasze usługi graficzne możesz zamówić w niekłopotliwy sposób, bez ruszania się z miejsca pracy.

Poznaj nasze prace

 

Imponujące, czyż nie? Jasne, że tak! A to jest tylko mała część naszych dokonań – jeśli chcesz zaznajomić się z resztą naszych prac kliknij w przycisk poniżej.

Portfolio

Nasza propozycja na wykonywanie usług graficznych

Świadczenie usług w dziedzinie projektowania graficznego to naprawdę obszerne pojęcie i możesz spytać, czym tak naprawdę się zajmujemy. Możesz na przykład szukać kogoś kto wykona dla Ciebie projekt banerów reklamowych i teraz zadajesz sobie pytanie, czy Grafikomat Ci w tym pomoże? Nasza odpowiedź: jasne! Czemu? Gdyż to projektowanie graficzne i tym właśnie jest nasza praca. Wykonanie grafik, których Tobie potrzeba nie jest dla nas wyzwaniem.

Bądź co bądź, to tylko jedna z dużej ilości usług graficznych, jakie możemy dla Ciebie wykonać, a na pewno potrzebujesz dużo więcej niż zaledwie jednego projektu graficznego. Dobrze rozumiemy, iż szukając studia graficznego chcesz, aby ewentualna oferta była możliwie obszerna i kompleksowa z powodu, że nie masz chwili na szukanie kilku wykonawców i wolisz zrobić wszystko w jednym studiu graficznym. I z tej przyczyny śmiało deklarujemy, że jeśli chodzi o usługi graficzne to mamy możliwości, aby wykonać dosłownie każdy projekt graficzny jakiego potrzebujesz, a poniżej przedstawiamy listę usług, które między innymi, damy radę dla Ciebie wykonać:

 • Projekty gazetek promocyjnych
 • Projekty grafik na potrzeby Social Mediów
 • Projekty identyfikacji wizualnej marki
 • Projekty katalogów np. budowlanych
 • Projekty logotypów z księgą znaku
 • Projekty opakowań prezentowych
 • Projekty afiszów reklamowych
 • Projekty reklamówek foliowych
 • Projekty informatorów
 • Projekty wizytówek składanych
 • Projekty banerów
 • Projekty długopisów firmowych
 • Projekty grafik na potrzeby reklam Facebook Ads
 • Projekty grafik dla reklam Google
 • Projekty grafik dla kanałów YouTube
 • Projekty kampanii promocyjnych
 • Projekty reklam wielkopowierzchniowych
 • Projekty sklepów internetowych
 • Projekty systemów wystawienniczych np. Standów
 • Projekty okien wystawowych

Nasza oferta jest bardzo obszerna i możesz być pewien, że w każdym z tych przypadków podejdziemy do zlecenia rzetelnie i bardzo profesjonalnie, gdyż zajmujemy się branżą graficzną od bardzo długiego czasu i wiemy, że profesjonalizm to podstawa.

Co mówią nasi klienci?

Długo szukałam firmy do stałej współpracy, gdzie proces zamawiania i realizacji będzie maksymalnie uproszczony. Prowadzę działalność i szczerze powiedziawszy nie mam czasu, aby wysyłać e-maile i czekać, aż ktoś się zlituje i odpisze – co prawda mam od tego ludzi, ale tak czy siak to zawsze trawiło nam spore ilości czasu. Grafikomat rozwiązuje ten problem – wchodzę na stronę sklepu, wybieram projektowanie, które mnie interesuje, klikam, płacę i po dwóch dniach mam.
– Anna

Pracuję dla agencji reklamowej, mamy sporo zamówień na drobne graficzne rzeczy – a to smycz, a to długopis albo jakaś grafika na Facebooka. Niby proste, ale zajmują czas, bo jednak grafik musi wszystko odpowiednio ustawić. Zdarza nam się robić outsourcing takich prostych projektów, ale pierwszy raz cały proces przebiegł tak bezproblemowo. A zaoszczędzony czas? Bezcenny. 🙂
– Martyna

Potrzebowaliśmy z żoną zaproszeń ślubnych, a żadne wzory w internecie w sumie nam nie odpowiadały. Wysłaliśmy jakieś zapytania, ale odpowiedź przychodziła po tygodniu, czasem po krótszym czasie, ale pisana tak na odczepnego. W końcu termin zaczął gonić i tak trafiliśmy na Grafikomat. Otrzymaliśmy ładny projekt, który spełnił nasze oczekiwania – był taki jaki sobie wyobrażaliśmy, a dodatkowo był też niepowtarzalny. Dziękujemy. 🙂
– Piotr

Zamówiłam w Grafikomacie całą identyfikację mojej marki i jestem naprawdę zadowolona. Propozycję projektów otrzymałam już po dwóch dniach, oczywiście poprawek dużo, bo marka to coś, co będzie symbolizować i kojarzyć się z produktem, więc musi być wszystko perfekcyjnie. Otrzymałam również fachową pomoc i doradztwo – okazało się, że nie wszystkie moje pomysły będą dobrze wyglądać w rzeczywistości. W każdym razie efekt końcowy jest powalający za co bardzo dziękuję.
– Asia

Jesteś z miasta Sztum ?

Specjalnie dla Ciebie rabat na pierwsze zamówienie 20%, wpisz jednorazowy kod przy zamówieniu: PROJEKT2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

shop@grafikomat.pl

+48 535 46 83 87